Газета по-надвірнянськи
 

У Красній чекають послаблення карантину

15 травня 2020, 13:04 | Рубрика: Громадськість, Реалії Версія для друку Версія для друку 10,379 переглядів

У цю чи не найбільшу надію не лише краснянців, але й жителів усієї Надвірнянщини, важко чимось замінити чи переконати. Бо, навіть, і старожили не пригадують таких обмежень, що позначилися майже на кожній сфері життєдіяльності. Взяти хоча б обмежений доступ, приміром, до районного центру. Звісно, одна справа – якщо людині треба зробити якусь покупку, що можна відкласти. А якщо доїздити на роботу?..

В. о Краснянського сільського голови Світлана Боднар стверджує, що краснянці у цій неочікуваній карантинній ситуації не розгубилися. Дійсно, до запровадження карантину ніхто наперед не готувався, а суворі і тривалі заходи також ніхто не в силі передбачити. Тому жителі Красної проявили взаєморозуміння, толерантність і взаємодопомогу. Чимало односельчан щоденно працюють у Надвірній, зокрема, в установах соціальних структур. І коли громадський транспорт зупинили, багатьом із них стало проблемно добиратися до місця праці. Але виручили односельці. Люди почали кооперуватися з тими, котрі володіють власним авто. Завдяки цьому проблему вдалося владнати. І, як закінчиться карантин і знову курсуватиме громадський автотранспорт, краснянці з вдячністю згадуватимуть своїх колег, сусідів, співробітників, котрі у скрутну хвилину підставили їм плече, без зайвого нагадування чи прохання відчинивши двері у салон власного автотранспорту.

У самій же Краснянській сільській раді також дотримуються всіх вимог роботи під час карантину, зауважила Світлана Боднар. Скажімо, тут працюють у масках; до адмінприміщення краснянці заходять по одному і також у масці.

Кожен розуміє відповідальність за здоров`я своє й оточуючих.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!