Газета по-надвірнянськи
 

Віталій ФЕДОРІВ – новий голова Івано-Франківської ОДА

1 травня 2020, 20:56 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 178 переглядів

Президент України Володимир Зеленський 24 квітня ц. р. підписав Указ про призначення Віталія Васильовича Федоріва очільником Івано-Франківської обласної державної адміністрації та провів із ним зустріч, на якій наголосив на важливості вирішення актуальних проблем області. Зокрема, йшлося про економічний розвиток краю. Голова Івано-Франківської ОДА подякував Президентові за довіру.

Довідка. Віталій Федорів народився 1977 року в селі Братківці Тисменицького району Івано-Франківської області. У 2000-му закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Економіка підприємства», (інженер-економіст), у 2004 році – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Державна служба» (магістр державної служби).

З 2001 року працював у структурах Івано-Франківської обласної державної адміністрації, а також заступником начальника Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області. З листопада 2018-го – заступник голови, а з лютого 2020-го – тимчасово виконував обов’язки голови Івано-Франківської ОДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!