Газета по-надвірнянськи
 

Вихід із карантину

22 травня 2020, 11:06 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 15 переглядів

Як зазначив Ланчинський селищний голова об`єднаної територіальної громади Володимир Попович, саме на культурі поведінки людей в умовах карантину і виходу з нього першочергово акцентували під час нещодавньої онлайн-наради із керівниками органів місцевого самоврядування Словенії та Литви. Із цією думкою очільник Ланчинської ОТГ повністю згодний і вважає її дуже актуальною нині.

А ще Володимир Попович – учасник онлайн-наради «День діалогу органів місцевого самоврядування із головою ОДА Віталієм Федорівим», яка відбулася 6 травня з метою з`ясувати проблемні питання від громади Прикарпаття щодо пандемії, охорони здоров`я, бюджетного забезпечення, впровадження секторальних реформ, удосконалення законодавчої бази реформ місцевого самоврядування та ін. За підсумками наради надано протокольні доручення відповідним службам.

Від Ланчинської ОТГ озвучені три проблеми. Про перспективи їх вирішення ми поцікавилися у керівника громади. Перша означена проблема стосується оплати заборгованості за виконання умов між жителями Ланчина, Середнього Майдану, Глинок, Вишнівців та ТОВ «Оскар Агро» за оренду земель. Як поінформував Володимир Попович, поки що зрушень у цьому питанні немає. Тому звернувся по допомогу у Надвірнянську місцеву прокуратуру.

Друге питання – стосовно ремонту автодороги Т-09-05 Делятин – Раківчик через смт. Ланчин і закінчення ремонту ливневої каналізації. Ямковий ремонт зроблено. Продовження робіт обласна Служба автомобільних робіт обіцяє наприкінці травня.

Третя окреслена проблема – щодо необхідності виділення коштів з екологічного фонду для заходів з охорони підземних вод на території навчальних закладів. Коштів поки що не отримали, але керівництво громади готове до проведення робіт.

Розпочалось в ОТГ пом`якшення карантинних заходів. Зокрема, вирішують питання відкриття «Торговиці» у Ланчині. Із необхідними антисептичними засобами проблем не виникає. Не менше розраховують на самодисципліну і культуру поведінки людей.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!