Газета по-надвірнянськи
 

Як отримати допомогу з часткового безробіття у період карантину?

15 травня 2020, 11:55 | Рубрика: До відома краян Версія для друку Версія для друку 30 переглядів

Із метою підтримки малого і середнього бізнесу та збереження робочих місць на період карантину прийнято законодавчі зміни у частині допомоги з часткового безробіття. Право на таку допомогу мають лише застраховані особи, з якими роботодавець оформив трудові відносини.

Цю допомогу надають працівникам за зверненням роботодавців:

із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва (фізичні особи-підприємці та юридичні особи, визначені залежно від кількості працюючих та доходів за рік згідно з нормою ст. 55 Господарського кодексу України);

на період зупинення (скорочення) діяльності роботодавця, що відбулося внаслідок карантину, яке призвело до часткового або повного скорочення тривалості робочого часу його працівників. При цьому, при запровадженні часткового скорочення робочого часу в табелі обліку робочого часу у верхньому рядку відображають кількість відпрацьованих години, у нижньому рядку – літерне позначення «РС» – робота у режимі неповної зайнятості.

При повній зупинці діяльності у табелі у верхньому рядку відображають кількість годин згідно з нормами тривалості робочого часу на 2020 рік, у нижньому рядку – літерне позначення «І» – інші причини неявок. Зокрема, норма тривалості робочого часу у квітні 2020 року – 167 год. при 40-годинному робочому тижні; якщо протягом 30 календарних днів із дня зупинення (скорочення) діяльності роботодавець подав пакет документів до центру зайнятості.

Необхідні документи: заява у довільній формі; засвідчена роботодавцем копія наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) діяльності; відомості про працівників, які мають право на допомогу з часткового безробіття. Відомості подають за формою, яка визначена у додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 306; видану ДПС довідку про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні шість місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності.

Скористатися наданою законодавцем можливістю бізнес зможе, звернувшись до Центрів зайнятості за місцем своєї реєстрації як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Окремі застереження!

У разі розірвання трудового договору за ініціативою роботодавця (за п.1 ст.36, ч.3 ст. 38, ч.1 ст.40 КЗпП України, крім повної ліквідації або припинення діяльності роботодавця) протягом шести місяців (якщо допомогу виплачували менше, ніж 180 календарних днів – протягом періоду, що дорівнює періоду виплати допомоги), із дня закінчення виплати допомоги, кошти повертаються повністю до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Для отримання детальних консультацій звертайтесь за телефонами: Обласний центр зайнятості – 75-56-49; Надвірнянська районна філія – (0275) 2-21-82, 067-343-08-11.

Лідія ЯЦЮК,

головний спеціаліст відділу

персоніфікованого обліку пільгових категорій

населення та соціально-трудових відносин.

Романія СТЕЦЮК,

заступник начальника управління соціального

захисту населення Надвірнянської РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!