Газета по-надвірнянськи
 

Яремчанська міська та Делятинська селищна територіальні громади налагоджують співробітництво

29 травня 2020, 12:42 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 410 переглядів

Яремчанська міська та Делятинська селищна територіальні громади Івано-Франківської області долучилися до реалізації проєкту «Налагодження якісного співробітництва між міськими та сільськими/селищними територіальними громадами», що реалізує Асоціація міст України спільно з Програмою «U-LEAD з Європою». 5 травня відбулися перші установчі засідання в режимі онлайн.

У селищі Делятин онлайн-засідання відкрила секретар селищної ради Віра Кухтарук. Вона наголосила на важливості реалізації зганого проєкту для селища та зазначила, що Делятинська громада має великі сподівання завдяки проєкту розпочати кроки щодо туристичної привабливості громади. Представники громади вже мають думки та ідеї щодо цього. А завдяки співпраці з Яремче реалізувати їх можна буде набагато ефективніше.

Онлайн-засідання в Яремчанській міській раді відкрив керуючий справами виконавчого комітету Яремчанської міської ради Олександр Шимко, який подякував Асоціації міст України за включення міста Яремче до проєкту: «Ми раді налагоджувати співпрацю із Делятинською ОТГ, адже ми є сусідами і наші території межують. Плануємо реалізувати ряд спільних проєктів».

Експерт проєкту Андрій Залужний презентував учасникам засідання мету, завдання та результати реалізації проєкту, а також його Дорожню карту. Учасники погодили графік діяльності в рамках проєкту. Окремо він презентував Закон України «Про співробітництво територіальних громад». Зокрема, експерт наголосив на важливості визначення оптимальної форми співробітництва територіальних громад.

Андрій Залужний розповів учасникам про Меморандум із налагодження співробітництва, який має бути укладений між Яремчанською міською та Делятинською селищною територіальними громадами і вказав на важливість визначення спільних напрямів майбутнього співробітництва.

Перед завершенням установчих онлайн-засідань учасники визначили домашнє завдання: затвердити розпорядження про створення Робочих груп із реалізації проєкту «Налагодження якісного співробітництва між міськими та сільськими/селищними територіальними громадами»; підготувати довідку щодо соціально-економічного стану громад; провести наступне засідання робочих груп громад 12 та 13 травня 2020 року, повідомляє сайт «Об`єднання громад».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!