Газета по-надвірнянськи
 

За проєкт «Лови момент!» – диплом ІІІ ступеня

15 травня 2020, 12:04 | Рубрика: Суспільство, Творчість Версія для друку Версія для друку 20 переглядів

Позашкільні заклади ефективно використовують карантинний період, успішно реалізовуючи креативні творчі задуми. Один із яскравих прикладів – мистецький фурор ансамблю юних сопілкарів «Джелато» Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді. Колектив здобув третє місце серед майже вісім сотень учасників спільного Всеукраїнського проєкту «Заклади позашкільної освіти»: дистанційна робота», організованого Міжнародною асоціацією позашкільної освіти, кафедрою позашкільної освіти інженерно-педагогічного факультету Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова.

джелато

Керівник «Джелато» Уляна Процик розповіла, що колектив створений 4 роки тому із 7 учасників – учнів 5-7 класів Надвірнянських ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 і 3. Елементи дистанційного навчання використовували і раніше, тому включитися у формат дистанційної роботи виявилось не дуже складно.

Для участі у конкурсі кожен вихованець записав удома відео. Уляна Процик їх відредагувала і змонтувала під назвою «Лови момент», однойменною із піснею, виконаною на відео.

«Вислів «лови момент!» сьогодні, як ніколи, актуальний. Хтось цей момент використає для відпочинку, для спілкування, для давно відкладених справ, для самовдосконалення чи пошуку чогось нового, а хтось – як ми, для розвитку та задоволення. Тож ловім цей момент, дорожімо цим моментом, цінуймо кожен момент нашого життя», ділиться на своїй сторінці у FB Уляна Процик.

За умовами проєкту, перший крок – подача заявки, який вчасно зробили. Після цього отримали банер із логотипом проєкту і виклали відео на його сторінці. А далі справу довершили вболівальники, бо переможців визначали саме за кількістю «лайків». «Джелато» дякує всім тим, котрі підтримали – батькам, друзям, однокласникам та просто небайдужим людям – не тільки на Всеукраїнському, а й на міжнародному етапі.

За словами Уляни Процик, проєкт дуже цікавий і потрібний. Участь у ньому допомогла колективу мобілізуватися в умовах ізоляції і перейти на дистанційну форму творчості. Вихованці змогли ще раз відшліфувати свої навики гри на сопілці, згуртувати родини, задіявши до відеознімання батьків, братів чи сестер. А ще відчули колосальну підтримку рідних, друзів та шанувальників. Підтримав їх на дорозі до успіху і колектив райцентру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді на чолі із Русланою Калин, за що їм вдячність також особлива.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!