Газета по-надвірнянськи
 

235 гарячих обідів – для потребуючих краян

12 червня 2020, 11:56 | Рубрика: Благодійність Версія для друку Версія для друку 1,468 переглядів

Як ми раніше повідомляли, Благодійний Фонд «Карітас-Надвірна» у час карантину, запровадженого через коронавірусну пандемію COVID-19, надавав свої соціальні послуги, зокрема, безкоштовні гарячі обіди, ліки, засоби гігієни одиноким людям похилого віку, хворим та особам із обмеженою фізичною можливістю.

карітас

У ці дні, у період адаптивного, дещо послабленого, карантину, до благодійної їдальні фонду приходять чимало нужденних краян, аби посмакувати гарячим обідом, який видають через спеціальне віконечко. І з кожним днем їх кількість лише збільшується – із 30-ти до майже півсотні. Також під домашньою опікою «Карітасу…» перебувають і ті, котрим волонтери додому доставляють гарячі обіди тричі на тиждень.

  • На своїй сторінці у FB «Карітас-Надвірна» висловлює вдячність і просить допомоги у небайдужих людей, бо запаси ресурсів вичерпуються: «Хочемо знову подякувати тим, хто підтримує нас фінансово та продуктами харчування. За минулих два тижні ми отримали 4700 грн. пожертв на благодійну їдальню, які дали нам змогу роздати 235 гарячих обідів.
  • Пропонуємо Вам долучитися до одного з перших діл милосердя, яке заповідав нам наш Господь Ісус Христос – «Голодного нагодувати».
  • Свої пожертви Ви можете передати безпосередньо у БФ «Карітас-Надвірна» на вул. Котляревського, 4а у райцентрі або переказати на картку ПриватБанку 5169330511023647, вказавши «пожертва на благодійну їдальню»».

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!