- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Дорогі друзі-журналісти!

Posted By Модератор On 05.06.2020 @ 11:49 In Професійне,Свята | No Comments

Громадськість Надвірнянщини відзначає неординарну подію – 30-ліття виходу першого числа демократичної газети «Народна Воля».

У далекому 1990 році патріоти-журналісти не побоялись кинути виклик комуністично-бюрократичній системі. Ви об`єктивно висвітлювали складні суспільно-політичні процеси, закликали жителів Надвірнянщини до відстоювання і боротьби за незалежність України від колоніального ярма. І вже протягом трьох десятиліть Ви разом із жителями нашого Гуцульського краю, висвітлюючи національно-визвольну боротьбу Січових стрільців, вояків УПА та російсько-української війни, досліджуєте життя і діяльність непересічних історичних особистостей Надвірнянщини.

Своєю творчою діяльністю журналістський колектив підтверджує слова Івана Франка «Гуцульщина – це благодатний закуток нашого краю». Тримаючи руку на пульсі життя, вміло висвітлюєте проблеми децентралізації, розвитку інфраструктури, соціального захисту населення.

Щиро вітаємо головного редактора Івана Гриджука та колектив газети «Народна Воля» із 30-річчям від дня заснування.

Ми завжди раді зустрічі на сторінках часопису. Схвалюємо і підтримуємо напрямок газети щодо висвітлення боротьби за незалежність України і гострі питання сьогодення.

Бажаємо колективу редакції «Народної Волі» великих творчих успіхів і багатьох вдячних передплатників, мирного неба, міцного здоров`я, нових творчих злетів!

Рада старійшин

Надвірнянського району.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/06/dorohi-druzi-zhurnalisty/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.