Газета по-надвірнянськи
 

Є доброю втіхою і незрадливою підтримкою на дусі ця газета

5 червня 2020, 11:43 | Рубрика: Свята, У світі журналістики Версія для друку Версія для друку 615 переглядів

Ювілей – це завжди приємно, завжди привід порадіти, згадати найкращі моменти. В особливій мірі, якщо це ювілей близького друга, який чи в будні, чи в свято, чи в горі, чи в радості, чи в здоров’ї, чи на карантині – щоразу приходить до тебе. Навіть, якщо це – всього лише друковані сторінки звичайної газети. Або не зовсім звичайної, якщо стала невід`ємною частиною нашого життя. Або, навіть, особливою. Бо для багатьох із нас є своєрідним орієнтувальним світочем у вирі сьогодення.

А сьогодення владно диктує свої реалії. Подекуди значущі та наділені властивістю тягнути за собою наслідки, що змінюють світ. Подекуди радісні й обнадіюючі, наче втішні звістки люблячих янголів. А подекуди загадкові і неоднозначні. Такі змушують нас задуматися, шукати відповідей та наново переосмислювати одвічні істини. А тим часом клімат змінюється, погода не надихає, сусіди дратують, інтернет заплутує і відбирає почуття реальності, а власні вподобання і відчуття починають зраджувати.

  • Ми щодня щосили прагнемо контролювати оточуючий світ, перебувати не лише у курсі подій, а й впливати на них. Відтак, маємо гостру потребу добре орієнтуватися у тому, що пропонує нам буремне сьогодення. І як же добре, коли є засіб, що якісно, цікаво та змістовно допомагає нам задовільнити цю потребу. Бо чи не в кожну хатину, кожну родину, для кожного допитливого читача приходить таке потрібне видання «Народна Воля».

Тішуся, що маю задоволення ось уже протягом доволі довгого часу бути причетною і як читачка, і як людина, котра допомагає всім охочим передплачувати та отримувати періодику, і як дописувач, і як героїня публікацій і, зрештою, як учасниця літературної студії «Бистрінь», яка понад три десятки років тому зароджувалась у спільних прагненнях і творчих муках разом із газетою. Завдяки своїй особливій місії часопис об`єднує велику кількість особистостей в усіх можливих іпостасях.

Так приємно бачити, як люди чекають цю газету, а, отримавши, із зацікавленням одразу розгортають, щоб вкотре заповнити простір своїх очікувань змістовними відповідями, новинами, повідомленнями, прогнозами, висновками… Повсякчас захопливо, актуально, глибоко, незаанґажовано. Тому то і в містах, і в гірських селах – усюди є доброю втіхою і незрадливою підтримкою на дусі ця газета.

   Хай же Бог дарує усьому колективу, який стільки десятиліть творить цей часопис, нових неординарних ідей і рішень, виробничого творчого запалу та щоденної наснаги! Бо праця ота нелегка і відповідальна. Але ми – ті, котрі читаємо, і ті, котрі розповсюджуємо, вдячні людям, які роблять цю працю, не покладаючи рук. Вдячні всім, котрі зараз чи коли-небудь були причетні до виходу на широкі терени нашого краю газети під назвою простою і знаковою «Народна Воля».

Богдана ДЕДЕРЧУК,

с. Микуличин.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!