Газета по-надвірнянськи
 

На позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій узгодили алгоритм дій

26 червня 2020, 16:22 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 370 переглядів

У зв’язку з надзвичайною ситуацією, яка склалася на території Надвірнянського району, 24 червня у районній державній адміністрації відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Голова РДА Володимир Пасько, окрім членів комісії, скликав також голів об`єднаних територіальних громад, сільських голів та керівників великих підприємств району. Участь у роботі комісії взяв також заступник голови районної ради Ігор Писклинець та заступник голови РДА Ярослав Гундяк.

Начальник райвідділу УДСНС України в Івано-Франківській області Андрій Мочерняк довів до присутніх оперативну інформацію щодо наслідків надзвичайної ситуації у районі за станом на сьогодні (24 червня). Також до керівників органів місцевого самоврядування довели порядок оформлення документів для використання коштів із резервного фонду бюджету для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у нашому районі.

Керівники району поставили завдання щодо залучення сил і засобів підприємств, установ та організацій району різних форм власності. Наразі на місцях треба обстежити об’єкти, що постраждали внаслідок стихії, скласти акти обстежень й оцінити маштаби завданої шкоди.

Кожен керівник громади доповів про ситуацію у своєму населеному пункті та разом із керівництвом району узгодили алгоритм прийняття рішень щодо кожної проблеми, зокрема, та як їх разом вирішити, повідомляє сайт РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!