Газета по-надвірнянськи
 

На Прикарпатті утворено 5 районів

19 червня 2020, 14:03 | Рубрика: Влада, Реформи Версія для друку Версія для друку 8,809 переглядів

12 червня ц. р. на позачерговому засіданні Уряд підтримав проект постанови Верховної Ради України про утворення та ліквідацію районів в усіх областях України, а також проект постанови щодо утворення і ліквідації районів в АР Крим. Проектами актів пропонується ліквідувати існуючі 490 районів й утворити 129 нових районів, із них 10 – в АР Крим та 7 – на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей.

«Схвалення цих постанов Парламентом забезпечить відповідність системи адмінтерустрою районного рівня України сучасним вимогам та європейським стандартам. Це у свою чергу сприятиме визначенню обґрунтованої територіальної основи для діяльності органів виконавчої влади та відповідних органів місцевого самоврядування», – зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Проекти постанов розроблено на виконання доручення Прем’єр-міністра України згідно з Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад» та на основі пропозицій робочих груп при обласних державних адміністраціях і Робочої групи з напрацювання проекту змін до адміністративно-територіального устрою Автономної Республіки Крим, створеної при Комітеті Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Таким чином, передбачається, зокрема, в Івано-Франківській області – 5 районів:

Івано-Франківський (входять м. Івано-Франківськ, Тисменицький, Тлумацький, Галицький і Рогатинський райони); Калуський (окрім Калуського, Долинський і Рожнятівський райони); Коломийський (окрім Коломийського, Снятинський, Городенківський), Надвірнянський (окрім Надвірнянського, Богородчанський район та населені пункти Яремчанської міської ради); Косівський (окрім Косівського, ще Верховинський).

За інформацією

Урядового порталу.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!