Газета по-надвірнянськи
 

Народній Волі – 30: вітання від Бистріні

5 червня 2020, 11:36 | Рубрика: Професійне, Свята, У світі журналістики Версія для друку Версія для друку 2,573 переглядів

Так мені бачиться, що Бистрінь і Народна Воля – дві рідні сестри. Навмисне не беру в лапки, виходячи за формальні і буквальні рамки. Їх мати – Надвірна, батько – народ.

Може, звучить пафосно, але слово «пафос» (патос) із грецької – відчуття, емоція. І справді, так відчуваю, і такі святкові емоції та творче бачення літстудійців. Бо, дійсно, Бистрінь і Народна Воля у культурно-мистецькому просторі Надвірнянщини, принаймні, у літературній площині, ішли пліч-о-пліч довгі роки. Бистрінці творили і нерідко їх твори публікували на сторінках (на серці) Народної Волі.

Користуючись нагодою, вітаю усю сім’ю Народної Волі і батька творчого колективу редакції, головного редактора, Заслуженого журналіста України з понад сорокалітнім стажем Івана Миколайовича Гриджука. А разом з ними вітаю і нас, читачів та дописувачів Газети.

Народна Воля хай жиє, многа літа хай має! Многая літа! Здоров’я, миру, перемог та Божого благословення – редактору, усім працівникам та читачам часопису! Хай завжди буде Народна Воля! Хай все діється по волі і заради волі народу і по волі Бога!

За дорученням цілої літературної родини та правління

ГО Літературна студія

«Бистрінь» ім. Нестора Чира Олександр БУКАТЮК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!