- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Народній Волі – 30: вітання від Бистріні

Posted By Модератор On 05.06.2020 @ 11:36 In Професійне,Свята,У світі журналістики | No Comments

Так мені бачиться, що Бистрінь і Народна Воля – дві рідні сестри. Навмисне не беру в лапки, виходячи за формальні і буквальні рамки. Їх мати – Надвірна, батько – народ.

Може, звучить пафосно, але слово «пафос» (патос) із грецької – відчуття, емоція. І справді, так відчуваю, і такі святкові емоції та творче бачення літстудійців. Бо, дійсно, Бистрінь і Народна Воля у культурно-мистецькому просторі Надвірнянщини, принаймні, у літературній площині, ішли пліч-о-пліч довгі роки. Бистрінці творили і нерідко їх твори публікували на сторінках (на серці) Народної Волі.

Користуючись нагодою, вітаю усю сім’ю Народної Волі і батька творчого колективу редакції, головного редактора, Заслуженого журналіста України з понад сорокалітнім стажем Івана Миколайовича Гриджука. А разом з ними вітаю і нас, читачів та дописувачів Газети.

Народна Воля хай жиє, многа літа хай має! Многая літа! Здоров’я, миру, перемог та Божого благословення – редактору, усім працівникам та читачам часопису! Хай завжди буде Народна Воля! Хай все діється по волі і заради волі народу і по волі Бога!

За дорученням цілої літературної родини та правління

ГО Літературна студія

«Бистрінь» ім. Нестора Чира Олександр БУКАТЮК.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/06/narodnij-voli-30-vitannya-vid-bystrini/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.