Газета по-надвірнянськи
 

Наслідки негоди у Надвірній

19 червня 2020, 12:10 | Рубрика: Природа, Ситуація Версія для друку Версія для друку 26 переглядів

Сильні дощі, вітер та град – отак у Надвірнянщині вирувала негода. У Надвірній, зокрема, піднявся рівень потічків і річки Бистриця, блискавка знеструмила окремі комунальні об’єкти, та загалом ситуація контрольована.

Про наслідки негоди у Надвірній розповів в. о. Надвірнянського міського голови Тарас Пекарський.

– Ті заходи з берегоукріплення, розчищення русел річок Підзамче, Стримба, що проводили, засвідчили свою ефективність і своєчасність. Вода з берегів річок не вийшла. Щоправда, виникала загроза, що потічок Підзамче у мікрорайоні на вул. Мазепи у райцентрі все ж може не впоратися з такою кількістю опадів і розлити свої води на людські обійстя. Тому від опівночі до 3-ї год. комунальники розчищали русло потічка. Це й убезпечило від негативних наслідків негоди. Також високий рівень води спостерігався у Бистриці, але вона не витекла із берегів.

Загалом комунальні підприємства міста працювали у звичному режимі і в повній готовності реагувати на погодні виклики. Тому, коли внаслідок прямого попадання блискавки сталося знеструмлення на першому підйомі КП «Надвірнаводоканал», комунальникам вдалося забезпечити водопостачання жителів міста і полагодити устаткування, відновивши його роботу.

Водночас своєрідний тест на міцність і надійність у час природної стихії пройшов і пішохідний місток на вул. Соборна, споруджений торік.

У Надвірній продовжують виконувати всі необхідні заходи, щоб міська господарка повсякчас була готова до будь-яких кліматичних погодних впливів.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!