Газета по-надвірнянськи
 

«Не чекати, коли обвалиться міст»

19 червня 2020, 12:09 | Рубрика: Депутати за роботою, Природа, Стихія Версія для друку Версія для друку 10,604 переглядів

17 червня ц. р. у Верховній Раді України народний депутат Зіновій Андрійович наголосив саме на цьому. Він констатував, що негода, поганий стан мостів завдали нещадного удару транспортним артеріям Івано-Франківщини у цьому місяці.

На дорогах загального користування державного та місцевого значення розташовано більше тисячі мостів та переходів, понад 15 мостів державного і місцевого значення, які зруйновано стихією вже у цьому році. А кількість комунальних мостів просто незліченна. Ця проблема, яка існує не рік і не два, тягнеться ще від 2008 року, коли наш край затопило. Так, є мости, які відремонтовані, однак є і такі, які потребують негайного капітального ремонту.

Це наслідки багаторічного недофінансування дорожньої галузі, а особливо мостів. Потрібно діяти негайно, часу зволікати вже нема, наголосив нардеп.

  • Зіновій Андрійович акцентував увагу, зокрема, на відчутних наслідках червневої стихії, що, серед інших, завдала шкоди одному із трьох мостів у Красній. Жахливим, аварійним станом мостів занепокоєні жителі гірських Надвірнянського, Богородчанського, Косівського, Снятинського, Коломийського районів. Адже це призводить до вимушеної ізоляції горян від світу, позбавляє їх всіх ознак цивілізованого життя.

Із найвищої трибуни Верховної Ради України парламентар звернувся до міністра інфраструктури, керівника «Автодору», відповідних профільних комітетів негайно підготувати постанову про виділення субвенції Івано-Франківській області для ремонту мостів та переходів.

Тим більше, 2020-й оголошений роком великого будівництва доріг, у тому числі й мостів.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!