Газета по-надвірнянськи
 

Нехай завжди буде благословенна добром і миром журналістська дорога!

5 червня 2020, 11:39 | Рубрика: Професійне, Свята Версія для друку Версія для друку 644 переглядів

Вітаючи колектив газети «Народна Воля» із 30-річчям виходу першого номера демократичного видання на терені Надвірнянщини, хочу особливо наголосити на значенні цього друкованого видання у становленні та розвит­ку національного відродження нашого краю в умовах новітньої історії України; на донесенні до людей правдивої інформації про виклики і труднощі, які стоять перед народом, державою та шляхи їх подолання; на ролі і внеску національно-свідомих патріотів у вирішенні політичних, економічних та соціальних завдань; на вихованні людей, особливо молодого покоління, у національному дусі.

У вирі тодішніх і сьогоднішніх подій особлива роль належить її головному редакторові п. Іванові Гриджуку, який ще в умовах тоталітарного режиму твердо став на шлях незалежності країни, незважаючи на погрози, залякування, шантаж тощо; упевнено й послідовно керує колективом редакції у цих складних економічних умовах виживання незалежної преси, не зраджує своїм принципам роботи, переконанням.

Кожне слово має свою інформацію, несе із собою силу будування, творення або руйнування. І тому наше життя будується або руйнується відповідно до руху наших думок.

Нехай завжди буде благословенна добром і миром, прославлена щасливою долею Ваша журналістська життєва дорога! Хай люди за працю і щирість Вас шанують, а сил Вам додають досвід і роки!

 З пошаною

Михайло КІНАШ,

м. Яремче.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!