Газета по-надвірнянськи
 

Пам’яті Ірини ШЕВЧИШИН

19 червня 2020, 11:37 | Рубрика: Пам`ять і шана Версія для друку Версія для друку 29 переглядів

Небо забирає найкращих…

Ірина-Шевчишин

16 червня внаслідок трагічного випадку перестало битися серце щирої Українки, парамедика, волонтерки, добровольця і просто Жінки – Воїна, яка пережила найзапекліші бої на війні з російською агресією на сході країни у 2014-2017 рр., військовослужбовця легендарної 93-ї ОМБр «Холодний Яр», надвірнянки ШЕВЧИШИН ІРИНИ ЯРЕМІВНИ з позивним «Артистка».

Голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради висловлюють глибокі співчуття родині, близьким, друзям, бойовим побратимам та посестрам з приводу смерті Ірини Шевчишин.

У цей скорботний час ми з глибоким сумом і скорботою поділяємо Ваше горе та підтримуємо Вас. Світлий спомин про Ірину Яремівну житиме у вдячній пам’яті всіх, котрі знали, любили та поважали цю гідну Людину.

Герої не вмирають… Подвиги і Слава – не поляжуть.

Слава Україні! Героям Слава!

***

Сумую та співчуваю разом із рідними, близькими і друзями з приводу передчасної втрати – смерті Ірини ШЕВЧИШИН – волонтера-парамедика, доброї, чуйної, щирої та безстрашної «Артистки», котра пройшла пекло війни, ризикуючи власним життям, рятувала інших та ніколи не здавалась перед викликами долі.

У такі хвилини слова підібрати важко. Просто не віриться… Вічная пам’ять!

У скорботі

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

народний депутат України.

***

Невимовна втрата для Надвірнянщини та усієї України. 16 червня перестало битись серце надвірнянки, учасниці російсько-української війни, парамедика, волонтерки ІРИНИ ЯРЕМІВНИ ШЕВЧИШИН, на псевдо «Артистка».

На сході України Вона пережила найзапекліші бої 2014-2016 років. Ірина Яремівна пішла добровольцем захищати рідну землю від російських окупантів. Від початку війни на сході нашої держави, ризикуючи власним життям, Вона врятувала десятки життів наших захисників.

Колектив Надвірнянської районної державної адміністрації висловлює щирі співчуття родині та друзям. Схиляємо голови. Вічна пам’ять щирій патріотці України. Один біль і сльози…

Герої не вмирають…

***

16 червня Надвірнянщину сколихнула трагічна новина – перестало битись серце надвірнянки, учасниці російсько-української війни, парамедика, волонтерки ШЕВЧИШИН ІРИНИ ЯРЕМІВНИ, на псевдо «Артистка».

Жителька м. Надвірна Ірина Шевчишин ще з самого початку війни на сході України пішла добровольцем захищати нашу державу від російських окупантів. У фронтових умовах, під постійними обстрілами й загрозою штурму наших позицій бойовиками, щохвилинно ризикуючи власним життям, врятувала не один десяток життів наших бійців. На сході України пережила найзапекліші бої 2014-2016 років.

В. о. Надвірнянського міського голови Тарас Пекарський, депутати, працівники, виконавчий комітет Надвірнянської міської ради та вся громада міста Надвірна висловлюють щирі співчуття родині спочилої.

Сумуємо та підтримуємо Вас у годину скорботи. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшать гіркоту втрати і родинне горе. Світлий спомин про мужню захисницю України, справжню патріотку нашої держави назавжди залишиться в наших серцях. Вічна пам’ять!

Герої не вмирають!

***

Учасники російсько-української війни на сході України та ветеранські громадські організації Надвірнянського району сумують з приводу передчасної смерті посестри, волонтерки, парамедика 93-ї окремої механізованої бригади ІРИНИ ЯРЕМІВНИ ШЕВЧИШИН та висловлюють щирі співчуття родині покійної.

Вічна пам`ять спочилій у Бозі. Земля пухом нехай буде Вам, пані Ірино.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!