Газета по-надвірнянськи
 

Підтримують об’єднані територіальні громади у боротьбі з пандемією

19 червня 2020, 12:11 | Рубрика: Благодійність Версія для друку Версія для друку 1,398 переглядів

У рамках реалізації проекту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», комунальне некомерційне підприємство «Переріслянська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Переріслянської ОТГ отримало безкоштовну благодійну допомогу – набір засобів індивідуального захисту та дезінфекції для медичних працівників для запобігання розповсюдженню на території громади коронавірусної хвороби COVID-19.

Благодійну допомогу надав Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Серед отриманого, зокрема: медичні захисні маски, захисні костюми, захисні окуляри, респіратори, рукавички, безконтактний термометр, а також засоби для дезінфекції рук.

Враховуючи складну ситуацію, будь-яка допомога сьогодні для громад є вкрай потрібною. Жителі сіл Переріслянської об`єднаної громади вдячні благодійному фонду «Карітас України» і Програмі «U-LEAD з Європою» за значну підтримку.

Укотре просимо односельчан із розумінням ставитись до умов карантинного режиму. Зараз кожен повинен розуміти, що небезпека усе ще серед нас, і послаблення карантину не означає його цілковитого скасування, інформує сайт Переріслянської ОТГ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!