Газета по-надвірнянськи
 

Плавальний басейн: визначено виконавця робіт

26 червня 2020, 16:16 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 265 переглядів

У райдержадміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Паська 18 червня відбулась нарада щодо об’єкта «Спортивний плавальний басейн на вул. Міцкевича, 3а, у м. Надвірна. Нове будівництво», який фінансуватимуть за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

У нараді також взяли участь заступник голови РДА Ярослав Гундяк, помічник народного депутата України Богдан Нагорняк, заступник міського голови Олег Йосипенко, начальник відділу освіти РДА Степан Северилов, начальник відділу будівництва, енергетики та охорони довкілля РДА Богдан Чіх, переможець у тендерному відборі М. Драч.

Представники робочої групи обговорили терміни, вартість та якість виконання робіт із виконавцем проектно-кошторисної документації щодо цього об’єкта, який визначений переможцем за спрощеною закупівлею як найвигідніша економічна пропозиція.

Наступну нараду заплановано провести цього тижня, на якій робочу групу ознайомлять з ескізним варіантом згаданого басейну, інформує сайт РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!