Газета по-надвірнянськи
 

Прем`єр-міністр Денис Шмигаль продовжує адаптивний карантин у регіонах до 31 липня

19 червня 2020, 14:08 | Рубрика: Влада, Застереження, Здоров`я Версія для друку Версія для друку 3,282 переглядів

Упродовж останнього тижня кількість захворілих на коронавірус в Україні постійно збільшується. Ослаблення карантинних заходів багато хто сприйняв як скасування карантину. Однак загрози від вірусу не стали меншими.

17 червня ц. р. Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня, адже це наразі найефективніший спосіб протистояти поширенню коронавірусу. Рішення ухвалено з доопрацюванням в одноденний термін.

Заборонятиметься перебування у громадських будинках, спорудах і транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту. А в транспорті заборонятимуть перевезення пасажирів у кількості більше, ніж передбачено місць для сидіння.

Водночас оновили механізми, за якими у регіонах зі значним поширенням COVID-19 може відбуватися посилення карантинних обмежень. Вони можуть встановлюватися щодо:

  • – проведення спортивних, культурних, релігійних та інших масових заходів;
  • – діяльності закладів, які надають послуги з розміщення;
  • – роботи метрополітену;
  • – перевезення пасажирів у всіх видах сполучень;
  • – відвідування закладів дошкільної освіти;
  • – роботи культурних закладів, фітнес-центрів та спортзалів;
  • – діяльності закладів харчування.

Регіоном зі значним поширенням COVID-19 вважатиметься регіон, в якому наявна одна з наступних ознак: завантаженість ліжок становить понад 50%; середня кількість ПЛР- та ІФА-тестувань складе менш ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 понад 11%; показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 більш ніж 8 випадків 100 тис. населення.

Рішення про посилення чи послаблення обмежувальних заходів і надалі ухвалюватимуть регіональні комісії ТЕБ і НС на основі оцінки епідемічної ситуації.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!