Газета по-надвірнянськи
 

Шановні колеги з «Народної Волі»!

5 червня 2020, 11:51 | Рубрика: Професійне, Свята, У світі журналістики Версія для друку Версія для друку 5,360 переглядів

Щиро вітаю працівників улюбленого нафтовиками Надвірнянщини часопису «Народна Воля» з 30-ою річницею виходу у світ його першого номера.

Із впевненістю можна стверджувати, що нині наш щотижневик, це не лише друкований засіб інформування спільноти про перебіг життя краю, а й відмінна школа для журналістів та справжній літописець життя одного з найбільших підприємств Прикарпаття –нафтогазовидобувного управління «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта». Газета на своїх сторінках зберігає для історії чимало фактів із життя великого колективу, який повсякденно робить свій внесок у справу забезпечення енергетичної незалежності держави і соціально-економічного розвитку місцевих громад. На її шпальтах ми впізнаємо обличчя колег, знайомих, радіємо за їх успіхи та здобутки підприємства. Часто на першій сторінці-візитівці всього номера та розвороті розміщують інформацію про найважливіші події на підприємстві, яка цікава всім. Фото та вдалий дизайн таких матеріалів завжди привертає увагу читача та ніколи не проходить повз нього.

Розповіді про життя нафтовиків творить невелика група професійних, талановитих журналістів і добровільних дописувачів- працівників НГВУ «Надвірнанафтогаз». Недарма ж кожний новий номер місцевої «Народної Волі» миттєво розлітається по дільницях, відділах, цехах підприємства. Газета близька нафтовикам, вони її читають з глибокою довірою.

Взагалі інформаційний продукт, який представляє «Народна Воля», можна схарактеризувати словами: цікаво, професійно та доступно. Зрозуміло, що за цим стоїть титанічна праця всього колективу й головного редактора часопису Івана Миколайовича Гриджука, який очолює команду однодумців із першого дня заснування газети.

Сподіваюсь, що і надалі постійна копітка робота та набутий величезний досвід колективу редакції сприятимуть подальшому підвищенню авторитету видання і співпраці з нафтовиками Надвірнянщини.

Щиро бажаю усім працівникам газети і надалі такого ж переконливого слова, читацького визнання, сили й енергії, досягнення нових творчих висот на ниві журналістики, міцного здоров’я та благополуччя і добробуту в родинах.

З повагою

Володимир ЧУПРИНА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!