- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Шановні працівники газети «Народна Воля»!

Posted By Модератор On 05.06.2020 @ 11:34 In Професійне,У світі журналістики | No Comments

Щиро вітаю колектив редакції газети «Народна Воля», усіх її численних читачів з ювілейною датою – 30-річчям від дня виходу першого номера та із професійним святом – Днем журналіста!

Своєю невтомною і відповідальною працею колектив редакції робить великий внесок у розвиток інформаційного простору Надвірної, оперативно і компетентно розповідає про значущі події, що відбуваються у місті та районі, у безмежному інформаційному полі підтримує імідж нашого міста, формує громадську думку. Завдяки об’єктивності, досвіду, високому професіоналізму, творчому потенціалу, якими відзначається колектив часопису, «Народна Воля» стала улюбленою для надвірнянців, адже завжди щира, відверта, мудра, тематично багатогранна. Це – справжній літописець історії нашого краю.

Шановні працівники газети «Народна Воля»! Висловлюю Вам слова вдячності за вірність професійному обов’язку, об’єктивне висвітлення подій суспільно-політичного, економічного та культурного життя району і міста, за Вашу сумлінну, наполегливу та нелегку працю. З нагоди ювілею бажаю Вам міцного здоров’я, мирного неба, творчих успіхів, поповнення читацької аудиторії, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики!

З повагою

в. о. Надвірнянського міського голови

Тарас ПЕКАРСЬКИЙ.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/06/shanovni-pratsivnyky-hazety-narodna-volya/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.