Газета по-надвірнянськи
 

Шановний Іване Миколайовичу Гриджук та колектив редакції газети «Народна Воля»!

5 червня 2020, 11:31 | Рубрика: Професійне, Свята Версія для друку Версія для друку 55 переглядів

Щиро й сердечно вітаю Вас із визначним ювілеєм – 30-річчям виходу першого номера районної газети «Народна Воля». Вік для газети поважний, тож можна з впевненістю стверджувати, що нині газета – це не лише засіб інформування громади Надвірнянщини про перебіг життя краю, але й справжній літописець його історії. Та попри всю поважність свого віку, видання залишається молодим і завжди актуальним.

Нинішній склад редакції газети – це справжні фахівці, чудова команда, здатна долати всі труднощі. Саме вони змогли наповнити видання любов’ю і турботою про Надвірнянщину та її жителів. Газета завжди була і залишається близькою читачеві, їй довіряють, її читають, вона розповідає про головні події, про важливі віхи історичного шляху, про людей, які прославляють наш район, область та Українську державу.

За ці роки районна газета «Народна Воля» не втратила своєї популярності серед читачів. Покоління виросли разом із газетою, дізнаючись з її сторінок про найважливіші події у житті краю. На сторінках газети – історія району від важких років здобуття Україною незалежності і до нинішніх днів. Тридцять років Надвірнянська районна рада працювала і працює пліч-о-пліч із головним редактором та журналістами редакції у повному взаєморозумінні, з них понад 28 років, як співзасновник видання.

З нагоди 30-річчя газети та професійного свята щиро бажаю головному редактору Івану Миколайовичу Гриджуку та всьому колективу редакції «Народної Волі» міцного здоров’я, натхнення, творчих здобутків у роботі, сили й енергії у професійній діяльності, вдячних читачів та широкої аудиторії, благополуччя і добробуту в родинах. Дякую за Вашу працю та об’єктивність. Добрих новин Вам! Зі святом!

З повагою

голова районної ради Іван ГУРМАК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!