Газета по-надвірнянськи
 

Шановний колектив газети «Народна Воля»!

5 червня 2020, 11:54 | Рубрика: Професійне, У світі журналістики Версія для друку Версія для друку 5,348 переглядів

Щиросердечно вітаємо Вас із визначним ювілеєм – 30-річчям виходу першого номера газети. За цей період видання пройшло великий і тернистий шлях, із номера у номер, карбуючи літопис становлення новітньої історії України і Надвірнянщини.

Вагомим словом газета інформує про перебіг подій у районі, порушує проблеми Гуцульщини, відкриває читачам життєписи великої плеяди видатних історичних постатей-вихідців краю, які зіграли велику роль у розбудові держави, а саме борців за волю України: вояків Української Галицької Армії, Дієвої Армії Української Народної Республіки, Української Національної Армії, Української Повстанської Армії, Організації Українських Націоналістів і захисників України у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил на сході держави.

У часописі всебічно висвітлюють етапи відновлення Української держави, події Помаранчевої революції і Революції Гідності, проблеми міста Надвірна, селищ і сіл об`єднаних територіальних громад району, охорони здоров’я, освіти, культури, промисловості і діяльність релігійних громад та відзначення державних та національно-патріотичних свят.

Газета й сьогодні є цікавим і чесним співрозмовником із різними поглядами читачів, мудрим порадником, осередком, у якому б’ється бурхливий пульс громадського життя.

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я і надалі такого ж переконливого слова, читацького визнання, натхнення й невпинного руху вперед!

Роман ГУРМАК,

голова Надвірнянської  районної організації

ГО «Всеукраїнське товариство «Гуцульщина».

Ігор АНДРУНЯК,

член Національної спілки краєзнавців України.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!