Газета по-надвірнянськи
 

Стратегічна сесія у рамках проекту «Інтерпретація спадщини замку Краснодвір: стратегія, план та візія»

12 червня 2020, 12:14 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 322 переглядів

У Надвірнянській міській бібліотеці для юнацтва відбулась дводенна стратегічна сесія у рамках проекту «Інтерпретація спадщини замку Краснодвір: стратегія, план та візія», який реалізовує ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» (директор Володимир Гринішак) завдяки фінансовій допомозі Європейського Союзу в рамках програми міні-грантів проекту ReHERIT «Спільна відповідальність за спільну спадщину». Партнери проекту – Надвірнянська міська рада та відділ культури, молоді і спорту Надвірнянської райдержадміністрації.

Серед учасників зустрічі представники місцевих громадських організацій, творча та мистецька громадськість, краєзнавці. Лектор сесії – експерт із питань розвитку громад Андрій Круп’як. Партнери проекту спільно з учасниками зустрічі працювали над розробкою стратегії в рамках вищевказаного проекту, а саме: аналіз внутрішнього середовища та зовнішнього середовища об’єкту, SWOT- аналіз, аналіз зацікавлених сторін – стейкхолдерів тощо. Кожен з учасників висловлював свої ідеї, бачення, пропозиції. Все це врахують при стратегічному плануванні щодо подальшого поводження зі згаданим об’єктом.

Найближчим часом планують провести ще одну таку зустріч за участі експертів з цього питання. Крім того, ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» та всі бажаючі краяни у середу, 10 червня, взяли участь у волонтерській акції з прибирання території біля замку Краснодвір у міському парку ім. Івана Франка, повідомляє Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!