Газета по-надвірнянськи
 

«Струмку» – відмовили. Районних медиків підтримали

5 червня 2020, 12:08 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 355 переглядів

Сорокова сесія Надвірнянської міської ради відбулася останнього четверга весни, 28 травня н. р., під орудою в. о. Надвірнянського міського голови Тараса Пекарського за участі народного депутата України Зіновія Андрійовича. На своє пленарне засідання в умовах адаптивного карантину депутати в засобах індивідуального захисту (маски, респіратори) зібралися у просторому сесійному залі РДА, що уможливило виконати їм ще одну обмежувальну вимогу – дотримання соціальної дистанції.

На порядку денному – понад 80 питань включно із додатковими, кожне з яких відображає актуальність і проблематичність усіх сфер господарки міста. Традиційно, доповідачі із фінансових, соціально-економічних, юридичних та земельних питань – незмінні. Зокрема, це: начальники управління бухгалтерського обліку і звітності Ольга Збіглей, юридичного відділу Ярослав Дем`янчук, відділу містобудування та архітектури Світлана Кантор, відділу земельних ресурсів Лілія Хлопан, а також керуючий справами виконкому міської ради Олег Антонюк, перший заступник і заступник міського голови Олег Йосипенко та Василь Василенко.

Депутати внесли зміни до цьогорічного місцевого бюджету Надвірної, у тому числі врахувавши у доходах і видатках залишок коштів державної субвенції на реалізацію заходів соціально-економічного розвитку. На сесії також затвердили Положення про попередню оплату товарів, робіт і послуг, що за бюджетні кошти закуповує головний їх розпорядник та одержувачі; затвердили протоколи постійної профільної депутатської комісії міської ради з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів і комунального майна; розпорядження в. о. Надвірнянського міського голови.

У низці ухвалених рішень – зміни у цьогорічні програми міської ради; затвердження форми для розрахунку тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, що надає КП «Надвірнаводоканал».

У жваву дискусію трансформувалося обговорення питання про звільнення від сплати єдиного податку за квітень платників 1-ї та 2-ї груп, зареєстрованих на території міста, і на яких поширюються обмеження, передбачені урядовою постановою «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS Cov-2». Як зав­жди, активно відстоювали власну точку зору депутати Роман Мажак, Богдан Зеленчук, Тарас Угринчук, Володимир Монастирецький, Василь Будзак, Олег Даців. Зрештою, рішення із цього питання ухвалили позитивне.

За дієвої участі й ініціативності народного депутата України Зіновія Андрійовича, за координацією Тараса Пекарського на сесії обговорили та внесли зміни у рішення міської ради про виділення коштів для співфінансування інвестиційного проекту «Спортивний плавальний басейн», який планують реалізувати за кошти Державного фонду регіонального розвитку, що є першопочатком великої майбутньої будови.

Окремим рішенням депутати виділили кошти для надання матеріальної допомоги соціально-вразливій категорії містян. Затвердили Положення про відділ з планування розвитку громади, а також про уповноважену особу з питань організації і проведення спрощених закупівель міської ради.

Депутати сесійним рішенням відмовили ТзОВ «Струмок» у наданні згоди на відтермінування сплати коштів пайової участі, а також у включенні до переліку об`єктів, що підлягають приватизації у нинішньому році, цілісного майнового комплексу котельні на вул. Княгині Ольги, 9 у Надвірній.

Питання надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» районної ради також викликало неабияке пожвавлення. Деякі проблемні моменти депутатам прокоментували заступник голови районної ради Ігор Писклинець та директор цього КНП Сергій Ємельянчук, завдяки чому сесійно надано дозвіл на проведення такої процедури.

Прийнято відповідні рішення і з решти питань.

В оприлюдненому зверненні Василь Будзак клопотав про необхідність розробки стратегії розвитку та покращення благоустрою міської зони відпочинку ім. Н. Яремчука.

Секретарював на пленарному засіданні 40-ї сесії керівник депутатської фракції «Самопоміч» Тарас Зіняк.

Інф. Надвірнянської

міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!