Газета по-надвірнянськи
 

Ціную Вашу професійність і доброзичливість

5 червня 2020, 11:38 | Рубрика: Професійне, Свята Версія для друку Версія для друку 51 переглядів

30-літній ювілей «Народної Волі» – знаменна подія в інформаційному просторі Надвірнянщини. За цей порівняно невеликий проміжок часу газета завоювала собі любов і повагу широкого загалу читачів. Саме на її сторінках із перших номерів і до сьогодення знаходять відображення події, факти, коментарі, які співзвучні духові часу.

Колектив журналістів повсякчас тримає на пульсі часу найважливіші події, насамперед, на теренах району. Оригінальні рубрики – «Нація», «Повстанська слава», «Суспільство і сучасність», «Люди мого краю» тощо – яскраве свідчення творчих здобутків колективу. Саме завдяки часопису ми, немов би, заново відтворюємо свою героїчну минувшину. Газета вчить і виховує добропорядних та патріотичних жителів краю.

Бажаю колективу газети «Народна Воля» міцного здоров`я, сімейного щастя, мирного неба, творчого неспокою! Нехай професійний гатунок, чуйність і доброзичливість, правдивість та неупередженість слугують орієнтирами у нелегкій журналістській роботі! Хай кредом Вашого життя завжди будуть патріотизм, професійність і порядність!

Іван КМЕТЮК,

заступник голови Надвірнянської районної організації

Всеукраїнського товариства «Меморіал» ім. В. Стуса.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!