Газета по-надвірнянськи
 

Учні Гвіздської школи подякували Богові за закінчення навчального року

19 червня 2020, 11:55 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 107 переглядів

Весна 2020-го видалася не такою, як усі попередні. Хоча у природі все йшло за весняним ритмом: щебет птахів, цвіт вишні, сонячні і дощові дні, але на душі було якось сумно і тривожно. Тому, що весняний карантин змінив спосіб життя кожного із нас, змінив наші плани та сподівання. Усі залишилися на самоізоляції. Навчання, праця, молитва – відбувалися вдома.

Учні-Гвіздської-і-Гедзик

Брак живого спілкування, відвідування школи, вишу, улюбленої праці, місця відпочинку відклав свій слід на психологічному стані всіх людей, а особливо дітей, які звикли до гурту в шкільному середовищі. Навчання, контрольні, останній дзвоник, навіть молитва у храмі – все онлайн. Всі з нетерпінням чекали послаблення карантину, коли разом зійдуться, поспілкуються та помоляться…

Вперше за три місяці випускники початкових класів Гвіздської ЗОШ І-ІІІ ст. разом зійшлися, щоб подякувати Богові за закінчення навчального року та попрощатися із першою вчителькою.

Приємним є те, що це відбулося найперше у храмі. Діти разом із батьками приступили до Святої Сповіді і Причастя, а священник церкви Преображення Господнього УГКЦ села Гвізд о. Іван Гедзик, сказавши повчальне слово, поблагословив школярів на літні канікули.

Зробивши спільне фото, помолившись за мир в Україні і припинення пандемії, з веселими та чистими серцями розійшлися з надією, що все буде добре й Бог не опустить нас ніколи, інформує пресслужба Коломийської єпархії УГКЦ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!