Газета по-надвірнянськи
 

«Веретено» успішно дебютувало у конкурсі

12 червня 2020, 12:17 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 5,394 переглядів

Цьогорічної весни, протягом квітня-травня, тривав І Міжнародний театральний інтернет-конкурс «Театр NET».

Спробували свої мистецькі сили і вихованці Галини Чуревич, яка вже кілька років поспіль очолює народний аматорський драматичний колектив «Веретено» РБК. Дебют виявився вдалим і приніс заслужений успіх, що засвідчили нагороди.

Драматичний колектив «Веретено» отримав диплом номінанта; Галина Чуревич стала лауреатом ІІ ст. режисерського конкурсу. Директора районного БК Івана Романюка удостоїли подяки – за вагомий внесок у розвиток українського театрального мистецтва, підтримку «Веретена», а також за організацію і сприяння у проведенні першого інтернет-конкурсу.

Розповідаючи про участь у такому незвичному культурно-мистецькому проекті, Галина Чуревич зазначила, що її «веретенівці» працюють у різних жанрах. І музична вистава «Казка святого Миколая», яку визнано однією з найкращих у «Театр NET», уможливила показати всю палітру здібностей талановитих дітей. У виставі взяли участь також вихованці колег Галини Чуревич – педагогів Галини Гресько (народний аматорський цирковий колектив «Веселка»), Уляни Процик (ансамбль сопілкарів) та Богдана Скрипника (зразковий дитячий танцювальний колектив «Едельвейс»).

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!