Газета по-надвірнянськи
 

Відбулася 35-а сесія обласної ради

5 червня 2020, 11:56 | Рубрика: В обласній раді Версія для друку Версія для друку 1,859 переглядів

У п’ятницю, 29 травня ц. р., відбулася 35-а сесія обласної ради сьомого демократичного скликання. Вперше у роботі сесії як голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації взяв участь Віталій Федорів.

За рекомендацією президії обласної ради та депутатів обласної ради до порядку денного сесійного засідання включено 66 проєктів рішень і питання «Різне».

Розгляд питань порядку денного депутати розпочали із внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік, обговорення питання «Про посилення профілактичного впливу і протидії проявам наркоманії, пияцтва, алкоголізму та тютюнокуріння серед населення області», а також прийняття рішення щодо можливості надання статусу бійця-добровольця АТО/ООС військовим священикам.

Водночас прикарпатські обранці внесли зміни до низки раніше затверджених рішень обласної ради, а ще до семи діючих регіональних програм, зокрема, затвердили комплексну цільову програму розвитку цивільного захисту області на 2021-2025 роки і регіональну цільову програму паспортизації пам’яток містобудування та архітектури Прикарпаття на наступне п’ятиріччя, та схвалили чотири нові.

Також обласна рада спрямувала подання до Верховної Ради України щодо перейменування села Брустурів на Брустури Космацької сільської ради ОТГ Косівського району та щодо представлення до нагородження Почесною Грамотою Верховної Ради України Яковини Миколи Михайловича, першого голови Івано-Франківської обласної ради 1-го демократичного скликання.

Разом з цим позитивні рішення прийняті при розгляді питань, які регулюють майнові, земельні та трудові відносини, повідомляє прес-служба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!