Газета по-надвірнянськи
 

Віталій ФЕДОРІВ: «Область отримала п’ять сучасних апаратів ШВЛ від соціально відповідального бізнесу»

12 червня 2020, 12:19 | Рубрика: Акцент, Медицина Версія для друку Версія для друку 1,924 переглядів

10 червня Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр отримав два високовартісні сучасні апарати штучної вентиляції легень високого класу від Фонду Ріната Ахметова та ДТЕК, ще два передадуть Надвірнянській центральній районній лікарні й один – Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні. Соціально відповідальний бізнес допомагає нашим медичним закладам у боротьбі із коронавірусною хворобою COVID-19 та й надалі продовжуватиме свою необхідну роботу.

Про це розповів голова ОДА Віталій Федорів під час передачі медичного обладнання:

«Тільки з обласного бюджету на боротьбу із COVID-19 спрямовано біля 20 мільйонів гривень, а з інших місцевих бюджетів, коштів бізнесових структур спрямовано близько 120 мільйонів гривень. Наголошую, що епідемічна ситуація у нашій області із поширенням коронавірусної хвороби є нестабільною. У межах чинного законодавства України на Івано-Франківщині послаблені карантинні обмеження, однак ми щодня моніторимо ситуацію із захворюваності населення на цю небезпечну хворобу. Для нас надважливим є відновлення та розвиток економіки в області у контексті збереження життя та здоров’я краян».

Також посадовець розповів, що саме таке сучасне обладнання допоможе медикам рятувати життяприкарпатців. Обласна державна адміністрація, громадськість та бізнесові структури, скоординувавши свої зусилля, зробили усе можливе, щоб медики відчули соціальну турботу та піклування, отримували медичне обладнання, гостро необхідне області для боротьби з поширенням короновірусу й для надання допомоги тим, хто отримав ускладнення від COVID-19. У квітні Фонд Ріната Ахметова передав на потребу області експрес-тести на виявлення короновірусу та костюми захисту для медиків. Ще очікуємо нові поставки апаратів штучної вентиляції легень.

Своєю чергою, представник фонду Ріната Ахмєтова та ДТЕК в Івано-Франківському обласному штабі по боротьбі з коронавірусом Олександр Воронкін зауважив, що боротьба з коронавірусною інфекцією вимагає об’єднання всіх зусиль. Апарати ШВЛ, які придбав для українських медиків Фонд Ріната Ахметова – це реанімаційне обладнання високого класу, яке просте у використанні. ДТЕК ще в грудні минулого року підписав Меморандум про співпрацю та підтримку Івано-Франківської області, тож соціально-відповідальний бізнес повинен і надалі допомагати боротися медикам із цією небезпечною корнавірусною хворобою, повідомляє пресслужба ОДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!