Газета по-надвірнянськи
 

800 млн. грн. не вистачить на подолання наслідків

3 липня 2020, 11:59 | Рубрика: Депутати за роботою, Ситуація Версія для друку Версія для друку 6,453 переглядів

Про це з трибуни Верховної Ради України цього тижня заявив народний депутат України Зіновій Андрійович і закликав колег негайно внести зміни до постанови про Держбюджет-2020.

Перед початком виступу на його прохання у сесійній залі продемонстрували відеосюжет про жахливу руйнівну повінь у західній Україні.

Парламентар зазначив: – 23-тє і 24-те червня ввійшли в історію держави як надзвичайна ситуація, внаслідок чого зруйновано інфраструктуру чотирьох областей. Органи місцевого самоврядування боряться з наслідками підтоплень.

Звичайно, основною причиною маштабних паводків на 90 відсотків є інтенсивні опади. Але на формування і проходження паводків у Карпатах суттєвий вплив мають і техногенні чинники: нищення лісових масивів Карпат і зменшення їх водопоглинаючої функції, порушення крутосхилів у гірських районах; затори у руслах річок, створені деревами, кореневищами, хмизом, що залишаються внаслідок незаконних вирубок, а також побутових відходів; порушення режиму господарювання у водоохоронних зонах, прибережних смугах. А особливої шкоди паводок наробив у середніх, малих ріках, де не проводять руслорегулювальні роботи.

Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька і Закарпатська області потребують допомоги у цей особливо відповідальний момент. 800 млн. грн. не вистачає для того, щоб подолати наслідки. У 2008-ому році сума складала більше 4 млрд. грн. Тому негайно треба внести зміни до постанови про Держбюджет-2020. Безпека життя і здоров`я наших співвітчизників – понад усе, – наголосив Зіновій Андрійович, звертаючись до колег-депутатів підтримати його пропозицію.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!