Газета по-надвірнянськи
 

Чергова допомога від міста-побратима Пруднік

24 липня 2020, 11:47 | Рубрика: Акцент, Благодійність, У міській раді Версія для друку Версія для друку 1,082 переглядів

Партнерське місто-побратим Пруднік (Польща) надало громаді м. Надвірна, а саме комунальним службам міста, чергову благодійну допомогу – генератори, мотопомпи та водяні рукави.

пруднік

У цьогорічних 20-х числах червня у Надвірнянщині вирувала негода, яка накоїла багато лиха. Повінь завдала значні збитки і Надвірній: зруйновано береги річки Бистриця-Надвірнянська та Стримба; за попередньою інформацією, затоплено понад 20 вулиць та 250 домоволодінь і міський парк; зруйновано три пішохідні містки через річку Стримба; затоплено І-й та ІІ-й підйоми водозабору КП «Надвірнаводоканал». І це ще не весь перелік збитків, які накоїла стихія. На сьогодні у комунальних службах є проблеми з оснащенням, обладнанням, яке б допомогло оперативно ліквідовувати наслідки стихій.

Як повідомляють у міській раді, у рамках угоди про співпрацю між нашими містами міська рада м. Пруднік нещодавно прийняла рішення про надання гуманітарної допомоги комунальним службам Надвірної, зокрема, 2 генератори, 3 мотопомпи та 6 водяних рукавів. Це обладнання дозволить швидко реагувати на виникнення надзвичайних ситуацій та покращить матеріально-технічну базу комунальних служб міста.

Як зазначив в. о. міського голови Тарас Пекарський, уже за 20 років співробітництва нам вдалось налагодити між нашими містами партнерські відносини, які дають певні результати. Кожен рік ми відчуваємо підтримку і допомогу від наших міст-побратимів, а це – оздоровлення та реабілітація учасників Революції Гідності і бійців АТО, табори відпочинку для українських дітей, щорічна благодійна допомога Надвірнянському будинку дитини, надвірнянським медикам, рятувальнкам, БФ «Карітас-Надвірна», реалізація спільних проектів тощо. І сьогодні ми знову стали свідками чергової підтримки від нашого міста-побратима Пруднік.

Тарас Пекарський висловлює щирі слова подяки бурмістру м. Пруднік Гжегожу Завішляку, депутатам міської ради, громаді м. Пруднік, Посольству України в Польщі, зокрема, за сприяння у транспортуванні обладнання Повноваженому Послу України в Республіці Польща Андрію Дещиці та всім, котрі доклали зусиль у наданні цієї благодійної допомоги.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!