Газета по-надвірнянськи
 

Не допустімо загрози українській державності!

30 липня 2020, 09:53 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 91 переглядів

Останні події на сході нашої держави все більше намагаються вплинути на свідомість місцевих жителів у плані так званого «права на самовизначення», виливаючись у створення та розбудову псевдонародних «республік» та інших територіальних новоутворень, проживання в яких позиціонується як неспростовна умова кращого майбутнього та добробуту для людей Донбасу. Усе частіше перед нами постають основні замовники та прибічникицього злочинного проекту під назвами «ДНР» та «ЛНР», котрий створює загрозу державному суверенітету, конституційному ладу та територіальній цілісності України.

Одним з факторів, які відіграють ключову роль у вказаному беззаконні є пропагандистська війна, а з 2014-го року і збройне військове протистояння, які на протязі останніх років планомірно, виважено та впевнено велися в Україні та виявилися ні чим іншим як чітко збудованою і доволі продуманою комбінацією Російської Федерації задля розколу України і створенню на базі південно-східних регіонів нашої Батьківщини певного анклаву за образом і подобою Абхазії, Північної Осетії та Придністров’я.

IMG-a8117a356cc09d04dbe79f182befcabf-V

Війна, падіння добробуту, соціальне незадоволення, відсутність популістських реформ, розчарування – ідеальний ґрунт для збройного повстання. Лозунги про «непопулярну владу», активно поширюються також частиною партійних та громадських еліт, різного роду сумнівними громадським організаціями, які під виглядом своїх псевдопатріотичних намірів розбудови української державності намагаються отримати владні крісла та зреалізувати свої вузькопартійні та меркантильні інтереси по збагаченню та узурпації влади.

Сценарії реалізації таких популістських лозунгів зазвичай включають в себе проведення мітингів, демонстрацій та ін. масових заходів, з обов’язковим приверненням уваги громадськості та ЗМІ із подальшим висвітленням вигідно викривленої чи то надуманої проблематикив медійному просторі. Все це здійснюється для отримання електоральної підтримки, для формування та створення у населення «правильної громадської позиції», яка не має нічого спільного із реальним станом справ на сучасному етапі формування громадянського суспільства.

Особливої уваги, в умовах країни яка вже декілька років протистоїть «північному агресору», потребують непоодинокі факти залучення до участі у різного роду протестних акціях та мітингах, людей у військовій формі та інших сумнівних осіб, які означують себе, як учасники антитерористичної операції на сході України, ветерани війни в Афганістані і т.п. Цим уже нікого не здивуєш. Так, можна назвати цілу низку сутичок, за участі таких осіб, які переростали у масові заворушення із подальшим блокуванням чи захопленням будівель та споруд органів державної влади та місцевого самоврядування. Наслідки такої радикалізації змін в процесі нормального державотворення ми вже бачили неодноразово. Ми з вами живемо в руйнівних наслідках таких штучних соціальних переломлень…

Продумані інформаційні провокації, постійне перекручування подій та фактів, зображення видатних українських історичних постатей та борців за волю України в якості ворогів нашої держави – все це сплановані PR-технології, основною метою яких є створення родючого підґрунтя для міжусобних протиріч, історичних чвар, розхитування національно-патріотичних основ нашого суспільства на території усіх регіонів нашої Батьківщини.

Дестабілізація суспільно-політичної ситуації в східних регіонах України загалом, та на Донеччині зокрема, для російських «Геббельсів» є ідеальним варіантом для створення необхідної «інформаційної картинки», яка б могла стати більш ніж переконливим аргументом для решти населення нашої держави у тому, що український народ як нація не відбувся, а розмови про нашу національну ідентичність не більше ніж пусті слова.

Тому, перед тим, як в черговий раз сліпо довіряти словам профінансованих місцевих та закордонних ораторів, громадським організаціям із «прокремлівським» вектором розвитку, «словесним псевдореформаторам», популістам, та іншим радикально налаштованим особам, про необхідність створення чергової народної республіки (іншої окремої територіальної адмінодиниці) чи радикальну зміну керівництва державою, варто задуматись, чи не призведе це до дестабілізації суспільної ситуації та порушення територіальної цілісності Української держави, переведення її з унітарного на федеративний устрій та подальшого відділення суб’єктів федерації з метою входження до майбутнього російського інтеграційного проекту.

Залишаймося патріотами своєї держави і не допустімо загрози українській державності!

Петро ГОРДІЙЧУК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!