Газета по-надвірнянськи
 

Підсумували конкурс на кращий плакат

31 липня 2020, 10:55 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 13 переглядів

З 1 лютого до 1 серпня ц. р. тривав районний конкурс на кращий плакат-мотиватор читання, спрямований на підвищення інтересу до книги, читання та бібліотеки як місця інтелектуального дозвілля для місцевих громад, залучення потенційних читачів, підвищення престижу бібліотеки. Його мета – сприяння культурній соціалізації місцевих громад через залучення їх до читання та бібліотек засобами плакатного мистецтва, популяризації книги і читання.

У конкурсі взяли участь 20 бібліотек, які представили мотиваційні плакати на підтримку книги і читання. Усі плакати цікаві, змістовні, мають багатоаспектний вимір, які відображають оригінальне трактування процесу, використані вислови українських та світових письменників-класиків. Окремі роботи виконані у сучасному стилі.

Журі переглянуло представлені плакати, підбило підсумки та визначило переможців. Перше місце посіла Лоївська сільська бібліотека-філія (завідувачка Галина Хопта); друге – Пасічнянська (завідувачка Оксана Вінтоняк); третє місце розділили між собою Каміннецька (завідувачка Олена Носкова) та Пнівська сільські бібліотеки-філії (завідувачка Тетяна Онуфрак). Також цікаві, змістовні плакати Краснянської, Тисменичанської, Верхньомайданської, Молодківської, Білозоринської, Черниківської, Гвіздської, Зеленської бібліотек, повідомляє Надвірнянська ЦБС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!