Газета по-надвірнянськи
 

Про результати господарювання у першому півріччі, розташування зарядного пристрою для електромобілів…

24 липня 2020, 11:52 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 47 переглядів

Уже вдруге за час карантинних обмежень на своє пленарне засідання депутати міської ради збираються у сесійному залі районної ради.

На порядку денному 41-ї сесії міської ради, що відбулася цього понеділка, 20 липня ц. р., – понад пів сотні основних і додаткових питань, що стосуються життєзабезпечення усіх сфер господарки Надвірної. Їх обговорили й ухвалили конкретні рішення по кожному під орудою в. о. Надвірнянського міського голови Тараса Пекарського за участі народного депутата України Зіновія Андрійовича та секретаря, обраного на це засідання, голови фракції «Народний контроль» Василя Кузюка.

З інформацією про виконання місцевого бюджету м. Надвірна за 1-е півріччя 2020 року виступила начальник відділу планування розвитку громади міської ради Лариса Русаловська. За перше півріччя 2020 року надходження до загального та спеціального фонду міського бюджету склали 24487956 грн., міжбюджетні трансферти з місцевого бюджету – 243017грн., а саме надійшла субвенція з місцевого бюджету «На здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» (залишок невикористаних коштів за 2019 рік).

Видатки загального та спеціального фондів міського бюджету за перше півріччя 2020 року проведено в сумі 23873240 грн., що складає 59,9 відсотків до уточнених призначень на відповідний період.

Також внесено зміни до місцевого бюджету-2020, затверджено розпорядження в. о. міського голови та протоколів постійної комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна.

На сесії прийнято до відома інформацію про виконання програми соціально-економічного розвитку м. Надвірна за 1-ше півріччя 2020-го; внесли зміни до цьогорічних програм: соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою; безпеки та організації дорожнього руху у м. Надвірна. Із цих питань доповідав перший заступник міського голови Олег Йосипенко.

За керуванням Тараса Пекарського депутати внесли зміни у три міські цьогорічні програми: розвитку місцевого самоврядування; соціального захисту; «Духовне життя».

Ухвалено конкретні рішення з питань про ставку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021-й рік на території міської ради; про внесення змін у рішення міської ради від 28 травня н. р. «Про розгляд звернень фізичних осіб – підприємців щодо зменшення ставок єдиного податку». Рішенням сесії виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги жителям міста, про що доповів керуючий справами Олег Антонюк.

Заслухали інформацію начальника юридичного відділу Ярослава Дем’янчука. Зокрема, за результатами голосування відмовлено ТзОВ «СТРУМОК» про включення у перелік об’єктів, що підлягають приватизації у 2020 році цілісного майнового комплексу котельні та приміщення центрального теплового пункту(ЦТП) на вул.Княгині Ольги, 9.

Окремим рішенням депутати затвердили місце розташування (на вул. Мазепи, біля каплички Богородиці, ТК «Полярис») одного зарядного пристрою потужністю 7 кВт для електромобілів в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020».

На 41-й сесії ухвалено цілий блок рішень із питань містобудування та архітектури (під орудою начальника відділу містобудування та архітектури Світлани Кантор), а також землекористування (за координацією очільника відділу міської ради Лілії Хлопан).

Завершилася сесія оприлюдненням депутатських запитів і звернень, які стосувалися проблем ліквідації наслідків цьогорічної повені. Депутати схвалили звернення Надвірнянської міської ради до голів Івано-Франківських обласної ради та облдержадміністрації Олександра Сича та Віталія Федоріва з проханням врегулювати питання проведення руслоочисних та руслорегулювальних робіт на річках Прикарпаття, зокрема, Бистриці Надвірнянської, Прута, Ворони та їх приток.

Інф. Надвірнянської

міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!