Газета по-надвірнянськи
 

Рятувальникам передали спеціальне спорядження від Республіки Італія

3 липня 2020, 11:58 | Рубрика: Акцент, Благодійність Версія для друку Версія для друку 5,494 переглядів

У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що сталася на заході України, 30 червня Італійська республіка передала для ліквідації наслідків стихійного лиха – паводку, який призвів до людських жертв і масштабних руйнувань у західних областях, гуманітарну допомогу.

Рятувальники_допомога

Плаваючі та пересувні мотопомпи, човен, електростанції, бензопили, рятувальні жилети, пожежні рукави й інше рятувальне спорядження – усе це передадуть у найбільш постраждалі райони Івано-Франківської області для надання допомоги населенню.

Заступник голови ДСНС Руслан Білошицький повідомив: «У квітні Україна відправила до Італії гуманітарний вантаж для боротьби із коронавірусною інфекцією – 10 тонн антисептичного розчину. Сьогодні вже Італійська Республіка допомогла нам, коли в Україні сталося лихо. Очікується ще один рейс з Італії, який доставить в Україну другу частину гуманітарного вантажу».

Частину такої допомоги заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Василь Івасик та голова райдержаадміністрації Володимир Пасько передали 1 липня до Надвірнянського райвідділу УДСНС України в Івано-Франківській області.

Опісля передачі гуманітарної допомоги керівники області та району за участі голови Делятинської селищної ради ОТГ Богдана Клим’юка здійснили робочу поїздку до сіл Чорний Потік, Білі Ослави та смт. Ланчин, котрі постраждали внаслідок стихії. Зокрема, відвідали і нову школу, котру будують у селі Чорний Потік, інформує сайт РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!