- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Сердечне і ділове спілкування у Камінному

Posted By Модератор On 24.07.2020 @ 12:01 In Громадськість,Реформи,Тема дня | No Comments

марцинків [1]

Минулої неділі Івано-Франківський міський голова Руслан Марцинків відвідав службу Божу у храмі Христового Серця УГКЦ у Камінному. Громада цього села із майже двома десятками сіл невдовзі стане повноправним учасником сім’ї Івано-Франківської міської об`єднаної територіальної громади.

Після завершення Богослужіння він щиро привітав парафіян, подарував для храму ікону, а також повідомив, що на потреби сільської церкви виділено 100 тисяч грн.

марцинків2 [2]

У щирій задушевній розмові з жителями села міський голова пообіцяв підтримку щодо ремонту дороги Тисменичани – Камінне, відкриття чи продовження комунального автобусного сполучення з Івано-Франківська у Камінне, а також щодо вивезення твердих побутових відходів та у знищенні борщівника, який упродовж останніх багатьох років не дає спокою, зокрема, жителям Тисменичан і Камінного та інших навколишніх сіл. Про це сільський голова Андрій Федорович, котрий разом з депутатами сільської ради і членами сільвиконкому взяв участь у зустрічі, має домовитися з міською муніципальною аварійно-рятувальною службою (МАРС), яка ліквідовує борщівник у місті та околицях.

Така ж зустріч запланована у першу серпневу неділю у Камінному з вірними парафії Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ. Руслан Марцинків висловив вдячність камінчанам за їхню наполегливість і згуртованість у справі обгрунтування щодо входження їхнього села в Івано-Франківську міську ОТГ, хоча застеріг від ілюзій щодо миттєвого вирішення усіх проблемних, задавнених і болючих соціальних та господарських питань Камінного.

«Приємно, що люди тут дуже дружні та підтримують один одного. І всі разом стали за об’єднання. Тож попрацюємо разом! Поступово, крок за кроком, будується наше місто Івано-Франківськ. І так само крок за кроком розбудуємо села нашої ОТГ. З Божою поміччю, все буде добре!», – прокоментував Руслан Марцинків свої перші офіційні відвідини села Камінного.

Наш кор.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/07/serdechne-i-dilove-spilkuvannya-u-kaminnomu/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2020/07/марцинків.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2020/07/марцинків2.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.