Газета по-надвірнянськи
 

Сьогодні – 36-а сесія обласної ради

31 липня 2020, 11:05 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 331 переглядів

Згідно з розпорядженням голови обласної ради Олександра Сича «Про скликання тридцять шостої сесії обласної ради» від 20 липня 2020 р. № 431-р, відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи постанову КМУ від 17 червня 2020 р. № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», вирішено скликати 36-у сесію обласної ради, яка відбудеться сьогодні, 31 липня ц. р., о 10-й год. у залі засідань обласної ради (ІV поверх).

З метою мінімізації ризиків поширення інфекційного захворювання COVID-19 депутатам обласної ради, працівникам виконавчого апарату обласної ради та особам, які братимуть участь у підготовці і проведенні пленарного засідання обласної ради, дотримуватись усіх норм та правил протиепідемічних заходів.

На чергове засідання 36-ї сесії обласної ради сьомого демократичного скликання винесли понад шість десятків питань. Такий проект порядку денного рекомендувала на розгляд депутатського корпусу президія обласної ради.

На початку сесійного засідання депутатам пропонують обговорити 4 звернення до центральних органів державної влади. Вони стосуються необхідності виділення додаткових коштів на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої паводком цьогоріч у червні на Прикарпатті, соціальних гарантій медичним працівникам і покращення надання медичної допомоги в умовах пандемії, спричиненої коронавірусною хворобою, стану проведення другого етапу медичної реформи та стану фінансування закладів охорони здоров’я області, а також неприпустимості перегляду мовного законодавства.

Відповідно до плану роботи обласної ради депутати заслухають інформацію про виконання обласного бюджету за 1 квартал 2020 року та внесуть зміни до головного фінансового документу Прикарпаття.

Прокурор області та начальник Головного управління Національної поліції в області поінформують про діяльність очолюваних відповідних органів за 6 місяців поточного року. Зі звітом перед депутатським корпусом також виступлять голови постійних комісій обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків і з питань екології та раціонального природокористування.

Депутати заслухають також інформацію управління з питань цивільного захисту ОДА про роботу щодо ліквідації надзвичайної ситуації, що сталася на території області у червні 2020-го. Президія обласної ради внесла до проєкту порядку денного питання про звіт в. о. директора департаменту охорони здоров’я ОДА.

Серед іншого, під час сесійного засідання обговорять низку питань, які регулюють трудові, земельні і майнові відносини, інформує прес­служба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!