Газета по-надвірнянськи
 

Стартували будівельні роботи в рамках реалізації міжнародного проєкту

31 липня 2020, 11:04 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 517 переглядів

Нещодавно підрядна організація розпочала будівельні роботи для впровадження проєкту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м. Надвірна» у рамках програми Уряду Швеції та ПРООН «Посилене партнерство для сталого розвитку», що реалізовують за фінансової підтримки Уряду Швеції.

Як інформує Надвірнянська міська рада, на початку липня відбулось засідання тендерного комітету. Серед 3-х заявок переможцем визнано підрядника, який запропонував найнижчу цінову пропозицію, відповідає технічним вимогам та пройшов кваліфікацію, це – ТзОВ «Новас-Буд». Після підписання договору з ГО «Надвірнянський ТІЦ» підрядник приступив до безпосереднього виконання робіт, передбачених проєктом.

міська-рада

Нагадаємо, що торік ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» у партнерстві з Надвірнянською міською радою та гміною м. Пруднік стали переможцем згаданого проекту, на меті якого є впорядкувати транспортну систему міста для безпечного пересування шляхами, які ведуть до навчальних закладів; сприяти забезпеченню потреб у вільному, безпечному, екологічно чистому та сталому пересуванні містом для всіх груп населення.

У рамках проєкту планують змінити та впорядкувати дорожній рух у центральній частині міста. З обох кінців центральної вулиці міста (вул. Чорновола) влаштують розв’язки кільцевого типу; встановлять 2 світлофорні об’єкти біля освітніх закладів тощо.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!