Газета по-надвірнянськи
 

Сучасний автомобіль покращить роботу ланчинських Поліцейських

3 липня 2020, 11:56 | Рубрика: Акцент, Суспільство Версія для друку Версія для друку 2,151 переглядів

За дорученням міністра внутрішніх справ Арсена Авакова 26 червня передали новий автомобіль кросовер «Renault Duster» Ланчинській ОТГ. В урочистостях взяли участь депутати обласної ради, начальник поліції Івано-Франківщини Володимир Голубош, заступник начальника обласної поліції Остап Білейчук, поліцейські Надвірнянського відділу поліції із своїм керівником Миколою Сидоруком, голова громади Володимир Попович, її жителі та священник.

поліція-ланчинська

Як повідомляють на сайті «Ланчинська громада», напередодні Ланчинська ОТГ взяла участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади». Завдяки цьому та виконанню умов проєкту громада тепер матиме своїх поліцейських офіцерів, головне завдання яких – орієнтуватися на потреби місцевих жителів, підтримувати із ними постійний контакт, забезпечувати правопорядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади і запобігати вчиненню правопорушень.

Поліцейський офіцер перебуває у штаті поліції, але, передусім, підпорядковується керівництву громади, яка забезпечила його робочим місцем, усією необхідною технікою і приладдям. Приміщення колишньої селищної ради, в якому навчалися учні Ланчинського ліцею, віддали у підпорядкування офіцера. За кошти місцевого бюджету тут створили всі умови, необхідні для його роботи.

Голова Ланчинської селищної ради ОТГ Володимир Попович упевнений, що поліцейський офіцер стане його першим помічником, а новенький поліцейський автомобіль пришвидшить і значно полегшить роботу офіцера.

Поліцейська станція обслуговує територію селища Ланчин та сіл Середній Майдан і Добротів, а це майже дванадцять тисяч громадян.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!