Газета по-надвірнянськи
 

В Івано-Франківщині та у 8 областях посилюють заходи безпеки

24 липня 2020, 11:55 | Рубрика: До відома краян, Застереження Версія для друку Версія для друку 54 переглядів

Для забезпечення безпеки громадян керівництво Національної поліції України посилює заходи безпеки і дотримання порядку на території дев’яти областей держави – Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей, йдеться у повідомленні Управління комунікації Національної поліції України.

безпека-поліція

Заходи здійснюють з метою своєчасного реагування на криміногенну ситуацію, недопущення дестабілізації оперативної обстановки, а також для виконання завдань із запобігання терористичним проявам. Для цього у центральних частинах обласних центрів та в громадських місцях, де може перебувати значна кількість громадян вказаних регіонів, забезпечено несення служби поліцейськими нарядами. До їхнього складу також увійшли військовослужбовці Національної гвардії України.

Правоохоронці патрулюють вулиці населених пунктів, територію автостанцій і залізничних вокзалів. Окрім того, на в’їздах та виїздах з обласних центрів виставлено мобільні пости.

Поліцейські здійснюють такі превентивні заходи: перевірку документів у пі­дозрілих осіб та проведення поверхневого огляду, перевірку з метою виявлення вибухових пристроїв тих транспортних засобів, які за зовнішніми ознаками не використовують власники тривалий час. Також особливу увагу звертають на підозрілі речі та предмети (пакети, сумки, коробки, ящики), до яких можуть бути поміщені вибухонебезпечні матеріали та вибухові пристрої, забезпечують безпеку дорожнього руху на автошляхах.

Нацполіція закликає громадян із розумінням поставитися до згаданих превентивних заходів.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!