Газета по-надвірнянськи
 

Волонтери доправили бійцям 93-ї ОМБр «Холодний Яр» квадрокоптер

31 липня 2020, 11:06 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 374 переглядів

Нещодавно прикарпатські волонтери, зокрема, з Надвірнянщини, Коломиї та Бурштина – доброволець Василь Павлик, волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога», депутати Надвірнянських міської та районної рад Олег Туєшин, Василь Білоус, Іван Степник та Зеновія Дробаха, голова БФ «Діти милосердя» капелан Василь Довганюк, волонтерка з Бурштина – Оксана Солудчик повернулися із зони бойових дій московсько-української війни. Цього разу їхній екіпаж відправився до бійців 93-ї ОМБр «Холодний Яр» у Луганській області.

Основна мета – доправити нашим бійцям квадрокоптер DJI Mavik 2 Enterpraise Thermal (Dual ) вартістю 2899 євро, кошти на який волонтери збирали понад три місяці. Ініціатор збору коштів – Василь Білоус, офіцер запасу 93-ї ОМБр «Холодний Яр», який допоміг побратимам у тилу спільно з волонтерською командою.

По дорозі до рідних захисників волонтерська родина відвідала багатодітну сім’ю у місті Лисичанськ, де за сприяння капелана Василя Довганюка, від волонтерки Оксани з Лейпцігу та Василя Вернавського доправили діткам ноутбуки, одяг та солодощі (на світлині).

свобода_допомога

Бійці та волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога» висловлюють щиру подяку всім доброчинцям, котрі долучилися до збору коштів на квадрокоптер, а особливо діаспорі катедрального собору Святого Володимира УГКЦ у м. Парижі, яка зібрала 840 євро. Роки війни на сході згуртували не лише український народ, котрий проживає на рідній землі, а й українців за кордоном. Українська діаспора не менше відчуває біль, який уже сьомий рік поспіль несе у наше життя війна. Саме тому в усьому світі українці об’єднуються заради допомоги нашим військовим і тим, котрі постраждали унаслідок збройної російської агресії проти України.

Волонтери щиро вдячні голові районної ради Івану Гурмаку та депутатському корпусу Надвірнянської міської ради в особі в. о. Надвірнянського міського голови Тараса Пекарського, завдяки яким волонтери отримали талони на дизельне паливо і змогли без перешкод подолати майже 4000 км.

Частинку своєї любові і домашнього тепла передало у вигляді домашньої м’ясної консервації, яку вже шість років поспіль виготовляє для наших захисників, подружжя Юрчуків з м. Надвірна.

Особлива вдячність волонтеру-підприємцю Василю Павлику за наданий, вже не вперше, безкоштовно транспорт «Мерседес Бенс Спринтер» для перевезення допомоги й особисту участь як водія. До речі, це уже 50-та поїздка пана Василя у зону бойових дій.

Подяка від воїнів та БФ «Свобода-Гідність-Перемога» Бурштинській громаді в особі волонтерки Оксани Солудчик за солодощі, продукти харчування, ліхтарі та оптику.

Бійці щиро дякують спільноті «Матері молитви» та Наталїї Букатюк із села Пнів за продукти харчування.

Перебуваючи на передовій, волонтери відвідали місце, де трагічно загинув молодий боєць ОДЧ «Карпатська Січ», свободівець Мирослав Мисла. На місці трагедії віддали шану загиблому побратиму і помолилися за упокій його душі.

Війна триває і, на жаль, триватиме. Допомагати потрібно далі: у більшій чи меншій мірі, що ми дуже намагаємось робити зараз. І ми, волонтери, дуже-дуже вдячні, що попри те, що допомога суттєво скоротилась, є ті, котрі і далі допомагають українській армії.

Велика подяка всім, хто долучився до збору коштів на придбання квадрокоптера: парафіям УГКЦ: Пнівського деканату – 15391 грн., с. Фитьків – 10000 грн., прокатедрального Собору м. Надвірна – 4890 грн.; гуртівні «Дімполь» м. Івано-Франківськ – 6100 грн. Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 3600 грн.; Віталію Волошенюку – 1000 грн., Петрові Дрогомирецькому (м. Сієтл, США) – $ 100; Зеновії Дробасі – 7500 грн.; Олександрові Дудишину – $ 100; Оксані Макогон (м. Лейпциг, Німеччина) – 150 євро; о. Василю Довганюку – 100 євро + 1000 грн.; Ігорю Харіву – 200 грн., Букша О. В. – 200 грн.; Дубик Д. Ю. – 100 грн.; Миська Р. Г. – 500 грн.; Назимок В. В. – 100 грн.; Завальнюк А. В. – 500 грн. Перекази на картковий рахунок (7 операцій) на 3000 грн.; діаспора катедрального собору Святого Володимира УГКЦ м. Париж – 840 євро. Окрема подяка Борисові Кузьменку за надані кошти – 150 у. о. і допомогу в перевезенні квадрокоптера з Республіки Польща.

А також не залишилися осторонь доброчинці: Віктор Мельниченко (м. Надвірна) – 4000 грн.; о. Василь Іроденко (с. Стримба) – 1000 грн.; Тарас Чав’як (м. Івано-Франківськ) – лопати, держаки для лопат, сокири; Олексій Кайда (м. Івано-Франківськ) – тютюнові вироби; районна рада – кошти, талони на пальне; районна держадміністрація, СПД Гараздюк (м. Надвірна), Цуцилівська ЗОШ I-III ст., парафія Святої Параскеви УГКЦ с. Фитьків – продукти харчування; ПП Микола Іванюк – пластикові відра, пакети та сім’я Карманських із Надвірної – кошти, за які придбали лопати, держаки, засоби гігієни; ПП «Гаврилівські солодощі» (м. Надвірна) – кондитерські вироби; відділ культури РДА – засоби гігієни, цигарки, питна вода; Надвірнянська міська рада – талони на пальне.

Голова БФ

«Свобода-Гідність-Перемога»

Зеновія ДРОБАХА.

Голова наглядової ради

БФ «Свобода-Гідність-Перемога»

Михайло ІВАНОЧКО.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!