Газета по-надвірнянськи
 

Духовне спілкування з читачами

7 серпня 2020, 11:13 | Рубрика: Суспільство Версія для друку Версія для друку 1,570 переглядів

Літо – час не тільки для активного відпочинку, але й духовного збагачення, розширення кругозору у всебічних його аспектах. Відрадно, що адаптивний карантин, його обмеження тепер не є для цього суттєвою перепоною.

Використовують таку нагоду читачі закладів центральної бібліотечної системи. Працівники бібліотек докладають чимало старань, зусиль, професійних знань, щоб задовольнити запити відвідувачів. Зокрема, минулого тижня працівники відділу краєзнавчої літератури Надвірнянської ЦРБ провели годину духовного спілкування «Страдницьке життя митрополита Галицького Андрея Шептицького», присвячену 155-й річниці від дня народження. Завідувач краєзнавчої літератури Раїса Грушецька ознайомила присутніх із нелегким життєвим шляхом видатного українського церковного діяча, знаменитого митрополита Андрея Шептицького, настоятеля Української греко-католицької церкви у 1900-1944 роках. За своє життя він стільки встиг зробити для Церкви і для української нації, скільки досі не вдалося жодному церковному діячеві. Тому й дотепер залишається для українців Духовним батьком, особливим Господнім пастирем.

Слухачі духовної години зацікавлено спілкувалися про митрополита, підкреслювали його шляхетність, сильний дух, вірне служіння Богові й людям. Зацікавила їх і книжкова виставка, організована у краєзнавчому відділі ЦРБ.

Запам`яталися читачам й інші липневі змістовні заходи, у т. ч. присвячені Міжнародному дню шахів, 80-річчю письменника, публіциста Яреми Гояна, українському Дню родини, відомій письменниці Наталії Кобринській, а ще книжкова виставка «Бібліогурманіка – апетитне читання», де представлені книги української та зарубіжної літератури на будь-який смак.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!