Газета по-надвірнянськи
 

«Громада має знати»

7 серпня 2020, 11:20 | Рубрика: Громадськість, У міській раді Версія для друку Версія для друку 3,642 переглядів

В. о. Надвірнянського міського голови Тарас Пекарський продовжує відповідати на запитання містян у рамках нещодавно запровадженої Надвірнянською міською радою постійної рубрики «Громада має знати». («Народна Воля» № 63-65 від 24 липня ц. р.). Подаємо стислий виклад відповідей очільника міста на запитання, що надійшли від краян протягом останніх двох тижнів.

– Чи збереже міська рада стару бруківку на вулиці Міцкевича у Надвірній у майбутньому? – запитують містяни у міської влади.

Тарас Пекарський відповів, що бруківка не є такою якісною, як у великих містах Львові чи Чернівцях, Івано-Франківську. Бо після 100 років експлуатації третина її розсипається. Торік напрацювали комплексні рішення щодо неї. Цьогоріч запланувати кошти на її реконструкцію, але через об`єктивні причини не провели. Тому проект реконструкції вулиці Міцкевича у нинішньому році відкладається із розумінням того, що всі роботи мають виконувати у форматі загалом благоустрою довкола уже збудованого плавального басейну, про що попередньо інформував часопис «Н. В.».

Коментуючи результати програми «Безпечне місто», Тарас Пекарський зазначив:

– 2017-го року міська рада спільно з громадською організацією «Надвірнянський інформаційно-туристичний центр» розробила згаданий проект із встановлення камер відеоспостереження у громадських місцях (на транспортних перехрестях, зонах відпочинку тощо).

У Надвірній встановили 60 відеокамер, відеосигнали із яких йдуть на монітори, у т. ч. і у Надвірнянський відділ поліції, а також і в обласну поліцію (4 камери). Роботою системи у міській раді задоволені. Мета – досягнута. Вдалося розкрити понад 100 різних злочинів.

Коментар щодо продажу земельної ділянки на майдані Шевченка у центрі Надвірної, що порушила у FB одна із підприємців і це одержало резонанс серед користувачів соцмережі. Тарас Пекарський пояснює позицію міської ради:

– Завершальну ціну аукціону формують у процесі проведення аукціону, який проводить ліцензована організація «Прикарпатська торгова універсальна біржа». Щодо стартової ціни. Ця біржа провела вже 4 аукціони згідно з рішенням міської ради. Стартова ціна згідно з рішенням міської ради зростала: на першому аукціоні – 58 тис. грн. і до 400 тис. грн. на 4-ому аукціоні. Від першого до четвертого аукціону ціну ніколи не зменшували. Надвірнянська міська рада не може нікого попереджати про проведення аукціону, оскільки це була б пряма корупція, констатував Тарас Пекарський.

***

Ми продовжуємо відстежувати діалог місцевої влади з громадою.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!