Газета по-надвірнянськи
 

Краяни – на Марші захисників у Києві

28 серпня 2020, 11:36 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 385 переглядів

Уже другий рік поспіль ветеранські організації України проводять у День Незалежності України Марш захисників – ходу в центрі Києва, яка є альтернативою офіційній програмі святкувань.

Як поінформував депутат міської ради, учасник російсько-української війни Олег Туєшин, цього року у Марші захисників України взяли участь півсотні оборонців територіальної цілісності країни і волонтерів із Надвірнянщини. У їх когорті, зокрема: депутати обласної ради Василь Сенатович, міської ради Олег Туєшин; Борис Гошко, Василь Сіщук, Андрій Іроденко, Василь Павлик, Іван Степник, Юрій Сушириба; Тарас Угринчук, Євдокія Веприк-Попович, Юрій Кузьмич, Роман Кузьмук та інші краяни-патріоти.

Учасники акції пройшли маршем від столичного парку Шевченка до Майдану Незалежності та Європейської площі. Ветерани сформували 48 колон, повідомляє Інтерфакс-Україна. Першими йшли родини загиблих українських військових та Героїв Небесної Сотні, а також поранені воїни й учасники Революції Гідності. Крім того, у перших рядах йшли активісти рухів FreeRiff, FreeKuzme, FreeDugar, обвинувачених у «справі Шеремета».

МАРШ

Марш тривав близько чотирьох годин і став наймасовішим «народним» святкуванням Дня Незалежності України у 2020 році. На його завершення учасники виконали гімн та провели віче на головній площі столиці.

У трансляції Радіо «Свобода» зазначили, що в марші взяли участь кілька десятків тисяч людей, а хода за своїм маштабом, ймовірно, перевершила торішній марш. У Марші взяв участь і п’ятий президент України Петро Порошенко.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!