Газета по-надвірнянськи
 

Кубок ветеранського турніру – у Надвірній

28 серпня 2020, 11:32 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 760 переглядів

Не секрет, що більшість футбольних гравців не зраджує цьому улюбленому виду спорту протягом усього життя. Цю аксіому ще раз підтвердив нещодавній турнір у Загвіздянській ОТГ у Тисмениччині, присвячений Дню Незалежності України та 80-річчю футболу.

Запрошення на участь у турнірі отримали і ветерани футболу Надвірнянщини. Попередньо вони провели серію товариських зустрічей між командами ОТГ та іншими населеними пунктами району. Збірну ветеранів району очолив 66-річний капітан Сергій Домщиков, який набув широкої популярності ще у футбольних командах «Нафтовик» та «Бескид» й особистим прикладом наочно продемонстрував позитивну роль спорту для зміцнення здоров`я людей. До складу нашої збірної увійшли також футболісти переважно із Надвірної, Камінного, Переросля. У завершальному матчі надвірнянці здобули перемогу й отримали Кубок турніру. Кращим гравцем визнаний Ярослав Несторак із Гвозда, який регулярно виступає експертом з футбольних питань.

ветерани

Менеджер ветеранського футболу Надвірнянщини Тарас Олендій дуже позитивно відгукнувся про організацію фінального матчу у Загвізді і заявив про готовність до подібних турнірів між футбольними командами ветеранів ОТГ на теренах краю, до популяризації здорового способу життя. Наші футболісти-ветерани довели можливість успішного продовження довголіття на спортивних майданчиках.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!