Газета по-надвірнянськи
 

«Моя Україна – моя незалежність…»

14 серпня 2020, 11:37 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 635 переглядів

117721208_1780062378792578_4963053010901132116_o

Надвірнянська районна рада за підтримки голови районної ради Івана Гурмака проводить районний конкурс малюнків та фотографій «Моя Україна – моя незалежність…», приурочений Дню Незалежності України.

Умови участі в онлайн-конкурсі:

– Надішліть у приватне повідомлення чи поставте коментар під даним дописом – фото чи малюнок, який розповідає про те, що для Вас означає Україна, поставте #МояУкраїна_моя незалежність та підпишіть одним реченням відповідно.

– Вкажіть місце проживання та свій вік.

– Конкурс діє до 21 серпня 00:00 год.

УВАГА! Конкурс тільки для жителів Надвірнянського району.

Номінації переможців розділять на дві категорії: фотографія та малюнок, ДІТИ та ДОРОСЛІ.

Уже 21 серпня ц. р.на сторінці Надвірнянської районної ради у соціальній мережі Фейсбук опублікують альбом «Моя Україна – моя незалежність…» зі світлинами та малюнками відповідно до теми конкурсу. Усі підписники матимуть змогу проголосувати за ту світлину і малюнок, який до вподоби, поставивши вподобайку.

Основні вимоги: креативність, відповідність темі, оригінальність. Обов’язкова умова: бути підписаним та вподобати сторінку «Надвірнянська районна рада».

Переможці будуть відзначені цінними призами!

Поділіться своєю любов’ю до рідної землі, передайте в світлині чи малюнку її унікальність та неперевершеність. Українська земля багата своїми прекрасними місцями, духовністю, мальовничістю краєвидів, національною культурою, піснею і традиціями, працьовитими людьми і відважними воїнами!

Україна понад усе!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!