Газета по-надвірнянськи
 

ЦВК утворила та сформувала склад 532 територіальних виборчих комісій

14 серпня 2020, 11:34 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 300 переглядів

Розглянувши відповідні подання місцевих організацій політичних партій, врахувавши результати проведеного жеребкування та відповідні відхилення, Комісія утворила та сформувала склад 532 обласних, районних (крім районів в АР Крим), міських (крім міст в АР Крим), райо­нних у місті Києві виборчих комісій у межах 24 областей України.

У встановлений законом строк Комісія сформувала 22 обласних, 119 районних, 381 міську та 10 районних у місті Києві виборчих комісій для організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

В Івано-Франківщині ЦВК створила одну обласну ТВК, шість районних (Верховинську, Івано-Франківську, Калуську, Коломийську, Косівську, Надвірнянську) та 15 міських (Болехівську, Бурштинську, Галицьку, Городенківську, Коломийську, Долинську, Івано-Франківську, Калуську, Коломийську, Косівську, Надвірнянську, Рогатинську, Снятинську, Тисменицьку, Тлумацьку та Яремчанську).

Під час засідання Комісія затвердила Порядок організації роботи та ведення діловодства виборчих комісій з виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів. А також – Порядок виготовлення, передачі, зберігання та використання печаток територіальних і дільничних виборчих комісій з місцевих виборів.

Також внесено зміни до постанови ЦВК від 25 червня 2020 року № 122 «Про зразки та опис печаток, вивісок територіальних і дільничних виборчих комісій з місцевих виборів і штампа «Вибув», повідомляє відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату ЦВК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!