Газета по-надвірнянськи
 

За чистоту та затишок міста Надвірної повинен дбати кожен його житель!

7 серпня 2020, 11:31 | Рубрика: До відома краян Версія для друку Версія для друку 903 переглядів

Шановні керівники і колективи підприємств, установ та організацій, підприємці, власники торгових закладів, представники громадських організацій!

Дорогі надвірнянці!

 З нагоди 29-ої річниці проголошення Незалежності України за доброю багаторічною традицією звертаюся до Вас, як до справжніх господарів, подбати про затишок і порядок у нашому рідному місті та зробити свій внесок у підготовку до відзначення цього свята. Надвірнянська міська рада прийняла розпорядження та розробила відповідні заходи для комунальних служб щодо прибирання та проведення комплексного благоустрою у місті.

Закликаю усі підприємства, установи, організації, заклади освіти і культури, охорони здоров’я, спортивні, молодіжні, релігійні та громадські організації, дошкільні і позашкільні навчальні заклади, підприємців, молодь та жителів міста не залишатися байдужими, а подбати про наведення чистоти й порядку біля адміністративних, господарських та виробничих приміщень, закладів торгівлі і громадського харчування, прилеглих до них територій, на вулицях, у парках, скверах, прибудинкових територіях, біля власних осель, упорядкувати огорожі та території, закріплені за відповідними об’єктами господарювання, з дотриманням усіх карантинних обмежень.

Ми повинні усвідомити, що чистота та порядок залежать, перш за все, від кожного з нас. Не потрібно чекати, що хтось усе зробить, а самим проявляти ініціативу і створювати затишок у своєму рідному домі.

Вдячний за розуміння і підтримку!

З повагою

в. о. Надвірнянського міського голови

Тарас ПЕКАРСЬКИЙ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!